Sayfa 226/416 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Az önce Twitter da temettü yatirimciligi diye bir araştırma yapmışlar bundan on sene önce belli başlı baba temettü veren senetlere 10.000 TL lik bir para koyulmuş ve verilen temettuleriyle sürekli aynı senet alınmış sonuçlar inanılmaz güzel yüzde bin den aşağı getiri yok senetlerin bazıları Ford, Tofaş, Aygaz, Tüpraş, aksa, ttrak ve egeen tabi egeen deki getiri çok korkunç yüzde on binler gibi, sanırım politeknik i de bu kefeye koyarsak sinirlerimizi de bozmuycaz ;0) herkese hayırlı pazarlar....

2. hisselerin dolar bazlı getirileri..2002 ..2018 yılları arası..

3.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Batuhan bey, altına imzami atarım.
    Bu başlıkta çok yazan birisi değilim. Amacımız bardağın iki tarafını da görmeyi sağlamaktı. Buradan kendimce ufaktan uyarılar yapmaya çalışmıştım. Ama Poltkteki yatırımcı, maliyet olarak çok terste kalmadığı ve % oranı olarak kendi portföyünde yüksek miktarda lot taşıdığı için, yükselme konusunda daha sabırsız gözüküyor. İşte burası tehlikeli, bu sabırsızlık hisseyi zamanından önce sattırabilir.

Poltk, bir sabır yatırımıdır bunun herkes tarafından bilinmesi sık sık unutulma ihtimaline karşı hatırlanması gerekmektedir.

Bırakın artık Egeenle yakıştırma yapmayı. Afederseniz, Ufuktaki geleceğe şimdiden don biçmenin manası yok. Egeen kendi hikayesini 10 yılda yazdı ve başarılı oldu. Poltkte kendi hikayesini yazacak ise o da 10 yıl sürecektir.

Hikayenin sonucunu eğer Allah ömür verirse görürüz. Her birimiz için, geleceğin yarısı kader, yarısı nasip olacaktır.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

4. İtiraf ediyorum bugün 5 lot alimla hisseyi 0,78 puan artiya geçiren bendim ;0)

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    İtiraf ediyorum bugün 5 lot alimla hisseyi 0,78 puan artiya geçiren bendim ;0)
    Karar;
    Pay piyasası alemi adına;
    Sanığın ekran takibi yapmamasına,
    Beklentilerini yorganına göre uzatmasına,
    Çarpıntı yapmamasına,
    Elindeki lotları kaptırmamasına,

hükmedilmiştir.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

6. Ben biraz odas biraz da sasa aldım bugün... portföyün çeşitlendirilmesi adına ..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tebrik ederim mal borsa düşerken alınır çıkarken satılır ama yüzde 99 oranda maalesef tersi ve panik işlemler yapılıyor borsamizda ben de şahsıma portföyümdeki düşen senetlerden takviye yaptım azar azar biliyorum ki çok iyi olucaklar zamanla...

8. Almiycam diyorum ama bugün yine 5 lotla tahtayı oynattim biraz :0) destek atma adına, gozlemim şu yatırımcılarda pek satma iştahı kalmadı son zamanlarda toplayanlar da kimse satış cılız olunca fiyatı ziplatmamak için alım girmiyorlar çok dengeli goturuyorlar tahtayı tabii bu benim görüşüm...

Sayfa 226/416 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •