Special Days Image
Sayfa 308/416 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Bu takas güncelmı bılmıyorum ama bana bıraz az gıbı geldı

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Hazır foruma girmiş iken aylık takası da atayım.
    A1 Capital 139 bini gecmis.

09.08.2019 tarılı takas budur

Pazartesı takasa bakmak lazım daa net özükür orda sn playmaker ortak paylaşırsa memnun oluruz...

4.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Pazartesı takasa bakmak lazım daa net özükür orda sn playmaker ortak paylaşırsa memnun oluruz...
    Gördüğüm ky iş bankasindan sadece 2,000 lot vermiş biraz YKB digeride zaten piramit ten gelmiş sanki ky pek mal vermiyor gibi geldi bana

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Gördüğüm ky iş bankasindan sadece 2,000 lot vermiş biraz YKB digeride zaten piramit ten gelmiş sanki ky pek mal vermiyor gibi geldi bana
    SON 2 gÜN TAKASA YANSIMAMIŞTIR
    BEN A1 ın elınde daha çok mal olduğunu
    pramıtınde azaldığını düşünüyorum
    5-10K arası ....

6. Arkadaşlar Ege endüstri geçmiş yıllar grafiğine baktım da biraz hareketlerimiz gerçekten çok benziyor ve hikayemiz de en güzel ihtimal A1 in bu şirketin geleceğine inandigi için sürekli toplamasidir farkindaysaniz yabancı daha kağıda gelmedi tahminim bilancolarin guzellesmesiyle A1 in çoğunluğu ele geçirdikten sonra çok daha yukarılarda şu anda piramit in yaptığı gibi usul usul yeni sahiplerine devredecegidir. Saygılar...

7.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Ege endüstri geçmiş yıllar grafiğine baktım da biraz hareketlerimiz gerçekten çok benziyor ve hikayemiz de en güzel ihtimal A1 in bu şirketin geleceğine inandigi için sürekli toplamasidir farkindaysaniz yabancı daha kağıda gelmedi tahminim bilancolarin guzellesmesiyle A1 in çoğunluğu ele geçirdikten sonra çok daha yukarılarda şu anda piramit in yaptığı gibi usul usul yeni sahiplerine devredecegidir. Saygılar...
    Şu ana kadar kademeleri ben süpürdüm haydi destek atın sizde :0)

8.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Ege endüstri geçmiş yıllar grafiğine baktım da biraz hareketlerimiz gerçekten çok benziyor ve hikayemiz de en güzel ihtimal A1 in bu şirketin geleceğine inandigi için sürekli toplamasidir farkindaysaniz yabancı daha kağıda gelmedi tahminim bilancolarin guzellesmesiyle A1 in çoğunluğu ele geçirdikten sonra çok daha yukarılarda şu anda piramit in yaptığı gibi usul usul yeni sahiplerine devredecegidir. Saygılar...
    ,

İnşallah sonumuz iyi olur..

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Şu ana kadar kademeleri ben süpürdüm haydi destek atın sizde :0)
    Destek atmak isterdim ama katılacağım bir bedelli var
    Bende kurşun kalmadı.
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Sayfa 308/416 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •