Sayfa 338/416 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    O zaman, bir kaç sene öncesine gideyim bakayım Benim bahtıma ne çıkacak.
    Yarın başlasam 2 haftaya anca gelirim..
    Olur da, 2 hafta sonra günümüze gelemeyip yazı yazmaz isem,
    Tarihin tozlu yıllarında kayboldu dersiniz.

Şimdilik Elveda..

Batuhan
    Site orta sayfalardan açılıyor ben de biraz karıştırınca eski konuşmaları hem hoşuma gitti okudum biraz hem de fiyat yükselmeden üye arkadaşların geleceğe yönelik koyduğu perspektifi gördüm şimdiki hareketlerle çok uyumlu geldi iyi tahmin etmişler ve sabretmisler en azından bir kısmı.

2. Konu sanırım yatırım ve belli bir süre sonra üretim kapasitesinin 40.000 ton/yıla çıkması ile ilgili. Ancak geçtiğimiz günlerde bu konu burada da dile getirilmişti; şirketin bu 40.000 tonluk üretim kapasitesinin çed raporu için prosedür olarak öyle yazıldığı, ancak 14.000 tona ulaşılabileceği (yani 6-7 kat değil, 2 kat artabileceği) yönünde bir şeyler konuşulmuştu.

Eğer dile getirildiği gibi 40.000 tona ulaşılacaksa zaten Egeen'i de sollar. Ama o kadar küçük alanda bu kadar büyük üretime ihtimal vermiyorum. Dahası zaten mevcut mikserlerin kapasitesi 14.000 ton. Eğer 3 vardiya çalışılırsa diye ortaya atılan rakam 40.000 ton civarlarında.

Bu detayın dışında yükselişle ilgili başka cevabı olan varsa ben de duymak isterim..
    ...

bugün dayanamadım 80 liiradan biraz daha aldımi

80 e baraj kuruldu sanki ne aşağı ne yukarı hisse kımıldamıyoriama 2000 ner lot götürüyor hergün

ne zamandır takastsaa görmüyoruz birisi sevamına atsada yorumlasak

cuma sabahı brütten çıkıyoruz bakalım ne gösterecek bize ondan sonrası

ama yukarı ama aşağı kendine bir yön belirleyeceki Pramit bence belirleyici olacaki daha aşağılardan satmayı kabullenırse A1 in buna itirazı olacağını sanmıyorum amma velakin ben pramitin daha yukarılardan mal satmak isteyeceğini ve A1 inde buna uyacağına inananlardanım şimdiye kadar bu kağıt ve tahtası için yaptığım bütün öngörülerim tuttu inşallah buda tutar
    Herşeyden önce nasip meselesi..........

8.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    ama yukarı ama aşağı kendine bir yön belirleyeceki Pramit bence belirleyici olacaki daha aşağılardan satmayı kabullenırse A1 in buna itirazı olacağını sanmıyorum amma velakin ben pramitin daha yukarılardan mal satmak isteyeceğini ve A1 inde buna uyacağına inananlardanım şimdiye kadar bu kağıt ve tahtası için yaptığım bütün öngörülerim tuttu inşallah buda tutar
    Herşeyden önce nasip meselesi..........
    Bu kağıt kontrol altında sanırım a1 dikkat cekmemek adına diğer aracı kurumlardan toplamaya başladı onun alışı durdu hemen diğerleri, bu kadar tesadüf olamaz. Adam tabureye oturmuş 80 den geleni alıyor gideni alıyor, bir plan dahilinde toplamaya devam ediyorlar ama yavaş ama hızlı bu hisse yukarı gidecektir hiç endişeniz olmasın.

Sayfa 338/416 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •