Sayfa 356/416 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Arazisi bile kendisine ait değil. Evet, değerli bir şirket ama 2023 yıllarına kadar 400 milyon tl piyasa değerini hak edemez. O yıllarda usd zaten 10 tl civarı olabilir.

Üst fiyatlardan 2/3 ağırlık azaltmıştım, ama geri kalan 1/3'e kıyamamıştım. Elbette hata olduğunu biliyordum. Burada da söyledim ama kıyamadım işte. Şimdi veriyorlar aşağı.

Dikkat çekeceğim husus, bu tür spekülatif tahtalarda kağıt 1'e 3-4 oranında primlenirken çok daha yukarıları hedef gösteren birçok insan çıkar ortaya. Hem insanlar satmasın, hem de alsın isterler. Bunlara karşı dikkatli olun. Burada şu veya bu kişiyi kast ederek bunu söylemiyorum.

Kendi adıma söyleyebilirim, 90'lardan satmamam büyük hataydı. Belki 2 yıl sonra görecek orayı bir daha.

Bu fiyatlardan temeli olan bir kağıt değil, olay tamamen spekülatif. Şimdi ekran kapama zamanı. Tahtaya bakmamalı. 90'lar pahalıydı evet, ancak benim için en kötü senaryoda da 30-40 tl altı pek mümkün değil. Zannım bu aralıkta salınacaktır.
    ...

2.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Arazisi bile kendisine ait değil. Evet, değerli bir şirket ama 2023 yıllarına kadar 400 milyon tl piyasa değerini hak edemez. O yıllarda usd zaten 10 tl civarı olabilir.

Üst fiyatlardan 2/3 ağırlık azaltmıştım, ama geri kalan 1/3'e kıyamamıştım. Elbette hata olduğunu biliyordum. Burada da söyledim ama kıyamadım işte. Şimdi veriyorlar aşağı.

Dikkat çekeceğim husus, bu tür spekülatif tahtalarda kağıt 1'e 3-4 oranında primlenirken çok daha yukarıları hedef gösteren birçok insan çıkar ortaya. Hem insanlar satmasın, hem de alsın isterler. Bunlara karşı dikkatli olun. Burada şu veya bu kişiyi kast ederek bunu söylemiyorum.

Kendi adıma söyleyebilirim, 90'lardan satmamam büyük hataydı. Belki 2 yıl sonra görecek orayı bir daha.

Bu fiyatlardan temeli olan bir kağıt değil, olay tamamen spekülatif. Şimdi ekran kapama zamanı. Tahtaya bakmamalı. 90'lar pahalıydı evet, ancak benim için en kötü senaryoda da 30-40 tl altı pek mümkün değil. Zannım bu aralıkta salınacaktır.
    Bence çok başarılısınız yukarıdan vermisseniz bu işler böyle oluyor biraz insan psikolojisi dönerse tüh keşke satsaydim , sattın gitti hadi yaa karın büyüğünü kaçırdık :0) borsa her türlü biraz pişmanlıktır, benim banko bomba hamlem borsa da çok azdır, sanırım yüzde yüz memnuniyet borsa da olamıyor, saygılar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,932
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Kisa zamanda tekrar 80-100 bandi icine giremezse, ki zor gorunuyor, tekrar 60-62 bandi olasi gibi duruyor..

Syg,
    6. gunde tahmin ettigim yere geldi..

Simdilik burasi destek olabilir...

Bir sure sonra daha iyi anlariz..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Hala buralardayız, tahtayı sahipsiz mi sandınız.

Katılımcılarımız : Namı diğer A1 (Yaptığı işi çözebilene aşk olsun) , piramit ve iş bankası (Ağır toplar mecazi anlamda ), bunlarda yandaş Ky; Batuhan (hedefi yok), doğruhisse (zamanı çok), hayri (eskilerin temsilcisi), hafif jonathan (kendisini hafifletmeyi başarmış eski ağır siklet dövüşcüsü )

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

5. Aynen buradayız cepheyi terk etmek yok

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Aynen buradayız cepheyi terk etmek yok

Aynen hatta ufaktan alıma devam eski hacimsiz gunlerimize döndük bakalım tekrardan sanırım artık yılsonu bilançosu gelecek önümüzdeki ay.

7. Son bir haftalik tabloyu görsek iyi olurdu YKB in satışı biti mi acaba

8.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Aynen hatta ufaktan alıma devam eski hacimsiz gunlerimize döndük bakalım tekrardan sanırım artık yılsonu bilançosu gelecek önümüzdeki ay.
    Bir de dikkatimi çekti gün içinde öncelikle yukarıda yazılan nispeten toplu mallar hemen alınıyor sonra tahta minik minik lotlarla düşürülüyor, mal mı toplaniyor ne yapmak istiyorlar tam bir fikre varamadım henüz 🤔🤔🤔

Sayfa 356/416 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •