Sayfa 413/416 İlkİlk ... 313363403411412413414415 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    haydi be koçum şu 4 lügün kıymetini ögret bizlere ve ortala ve 2 000 yolculugun başlasın artık ve 2023 için iyi bir sermaye artışı açıklayıver de kıvama gel ben de varım 4 lüklerin kıymetinde deyiver.
    tam ahanda demeye başladı dedim dün tavan bu gün tavan yap sonra kıçına igne batmış gibi eksiye düş ne yapmaya çalışırsın deyiver gari tahtacı sen bilgesin ne oldugunu senden başka kimse bilemez fısıldayıver gari yok böyle dandik işler yaparsan mahşerde hesaplaşırız haaaaa
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. ne oldu poltek tahtacısı alnın göklere mi degdi dünkü dandik işi neden yaptın işte böyle bir harekette bürüte sokar bu spk daki iş bilir tayfası yav bir çok hisse %300 500 yapar spk soru bile sormaz poltk tek hareket%10-15 lik hareketinde ve tek gün işleminde bürüt derler ne aymaz bir spk mız var bunu ögrenmişinizdir sanırım tahtacı gittigin tepede kalsaydın veya az az gitseydin bunlar olmayacaktı ama sen de bilemedin sanırım bu spk nın yandaş oldugunu hayırlısı diyelim ve yola devam der selamımı sunarım tahtacımıza çok hızlı giden atın boku aralık düşer bunu ögrenmişindir sanırım ya gidece ya az az gidecen %10-20 gelgidi tek günde yapmayacak vesselam.

3. de gari üçlünün peşine takıldın bari kapıyı kitleyiver de bakalım poltk mi bryat mı önce kitleyek kapıları

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    de gari üçlünün peşine takıldın bari kapıyı kitleyiver de bakalım poltk mi bryat mı önce kitleyek kapıları
    Sayın mercek2 poltk düşüşte geri aldınız mı? k.y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Sayın mercek2 poltk düşüşte geri aldınız mı? k.y.t.d.
    şimdilik pusudayım hele şu gelgit olayı bir rayına otursun bir tepeye çıkartıyor bir bakmışsın tepeden gerisin geri poposuna tekmeyi vurup dereye indiriyor akıllanmayacak bu spek efendi.

Nasıl bi kumar kağıdı bu böyle dün 1880 bugün 1510 lar dün neydi bugün ne bildiğin kumar böyle kağıtların borsada yeri olmamalı

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Nasıl bi kumar kağıdı bu böyle dün 1880 bugün 1510 lar dün neydi bugün ne bildiğin kumar böyle kağıtların borsada yeri olmamalı
    evet bazıları için kumar hissesi gibi görülür ve karını cebe koyan kaçar şimdilik bu hareketleri 1300-1400 e kadar yapabilir ve bekliyorum geçen sefer erken kopmuştum şimdi az bir şey bu gün aldım ve dibini bekliyorum piskopatın.

Sayfa 413/416 İlkİlk ... 313363403411412413414415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •