Sayfa 108/416 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 857 - 864 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Şimdi o zaman biz 3 aylık VUK değilde 6 aylık finansal rapor mu bekliyoruz ?

Aslında değişen bir şey yok ,önemli olan şirketin satışlarının ve karlılığının beklentimiz yönünde artması, bu geçirdiğimiz 3 ayın rakamlarında kendini belli edecek ,umarım beklentimize uygun rakamlar gelir ve bu durum önümüzdeki 3 er aylık periyotlarada yansır

3. Gip pazarından alım satim nasil olmaktadır acaba

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by albayrak5561 Yazıyı Oku
    Gip pazarından alım satim nasil olmaktadır acaba

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aracı kurumunuza gidip bu durumu söylüyorsunuz. Size GIP hisselerini alıp satabilmeniz için ek sözleşme imzalatıyorlar. Daha sonra alım satım yapabiliyorsunuz.

5. Nisan ayı itibariyle ağırlıklı ortalamanın ortalaması 40.97

A grubuna girmesi için halka açık piyasa değerinin minimum 30mnTL ve üzeri olması lazım. Haziran sonuna kadar 41.34 ağırlıklı ortalama ile işlem görmeli.

Alıntı Originally Posted by heybeliada Yazıyı Oku
    Nisan ayı itibariyle ağırlıklı ortalamanın ortalaması 40.97

A grubuna girmesi için halka açık piyasa değerinin minimum 30mnTL ve üzeri olması lazım. Haziran sonuna kadar 41.34 ağırlıklı ortalama ile işlem görmeli.

Hisenin bu aşamada dikkat çekmesi istenmiyorsa Mayıs sonuna kadar hareket olmayacak demektir.
    Ancak iyi bir çeyrek bilanço gelirse buralarda tutmak da pek mümkün olmayabilir.
    Bu hisse tam uzun vade yatırım hissesi, tabi ki sabrı olanlar için.
    Sürekli yükselse herkes sabreder . Ancak aylarca çakılı kalıp bir kaç günde tüm primini yapabilecek bir yapıda görünüyor.
    Umarım harekete yakın zamanda ilave olarak alma şansımız olur.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Hisenin bu aşamada dikkat çekmesi istenmiyorsa Mayıs sonuna kadar hareket olmayacak demektir.
    Ancak iyi bir çeyrek bilanço gelirse buralarda tutmak da pek mümkün olmayabilir.
    Bu hisse tam uzun vade yatırım hissesi, tabi ki sabrı olanlar için.
    Sürekli yükselse herkes sabreder . Ancak aylarca çakılı kalıp bir kaç günde tüm primini yapabilecek bir yapıda görünüyor.
    Umarım harekete yakın zamanda ilave olarak alma şansımız olur.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    VUK gelir tablosu için son tarih 14 mayıs. Geçen sene 2,5 milyona yakındı. Bakalım bu yıl nasıl bir rakam gelecek
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. asıl soru şu;

şirketin finansallarını açıklama tarihi değişti. 10 mayıs'a kadar 1ç18 finansalları açıklanacak mı yoksa ötelenecek mi ? Şirkete ulaşabilen varsa sorabilir. Ben ulaşamıyorum sürekli meşguller

Sayfa 108/416 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •