Sayfa 312/416 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz son günlerde ticaret bakanımız ihracat için teşvik verilecek sektorleri açıkladı bunun içinde kimya da var burdan politeknike bir şey dusermi payına ne dersiniz?
    Kimya sektörü çok geniş alana sahip. Ancak, kimya sektöründe teşvik denilince, aklıma genelde aksa, sasa ,petkim geliyor.
    Bu sebeple, pek bir şey çıkacağını düşünmüyorum

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Varant viop ve tehlikeli sularin sana kalsın o zaman saugideger abim .Yazilarini eksik etme .Elimde poltk yok ama okuyorum burayi sık sık n

Sessiz sakin güzel bir topik. Seviyorum ulen bu hisseneti. Kavgalı topiklerini bile özledim .

Şimdi in cin top oynuyor .Herkes kuslu sitede ustadcik peşinde .Ama hissenet gibisi yok.Burada krallık diktatörlük yok.Bilgi savaşı var .
    Fiyat yükseldikçe yatırım iştahı artıyor .Acaba diyor insan ?

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Fiyat yükseldikçe yatırım iştahı artıyor .Acaba diyor insan ?
    Üstad ben yatırım iştahının arttığına inanmıyorum herkes çok temkinli ilk defa alacak bir insan dudak bukuyor uçmuş diye ben hikayesini özellikle egeen e benzetiyorum diye bir çok defa dedim çünkü benzerlikler var, daha önce ise uyanıp egeen in 10,15,20 TL aralığından alıp atanlar hisse kısa sürede 70, 80 TL bandına gelince kimse kalmamış canım nasıl olsa düzeltme yapar hem karı cebe koyarız hem de aşağıdan lot artiririz diye ama hisse basmış gitmiş 200 lere bir anda bu politeknikte de illa olacak anlamına gelmiyor ama hep dejavu yaşatıyor bana.

4. İyi ki bizler A1 kapital deki amcanın niye poltk aldığını bilmiyoruz. Merakta etmiyor değilim ama bunu ben bilsem herkesin bilecegi kesin. O zaman herkesin bildiği bilgi bir işe yaramaz. Kendimize soralım niye poltk aldık diye bunun cevabı hala aynı ise tutmaya devam ederim kendimce. Benim 5 yıllık bir alım planım vardı. 2 aydır bir lot bile alamıyorum. Aslında bu kadar hizli yükselmesi iyi olmadı. Neyse iyi ki nasip diye bir şey var nasibimiz neyse onu yeriz.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    İyi ki bizler A1 kapital deki amcanın niye poltk aldığını bilmiyoruz. Merakta etmiyor değilim ama bunu ben bilsem herkesin bilecegi kesin. O zaman herkesin bildiği bilgi bir işe yaramaz. Kendimize soralım niye poltk aldık diye bunun cevabı hala aynı ise tutmaya devam ederim kendimce. Benim 5 yıllık bir alım planım vardı. 2 aydır bir lot bile alamıyorum. Aslında bu kadar hizli yükselmesi iyi olmadı. Neyse iyi ki nasip diye bir şey var nasibimiz neyse onu yeriz.

Ben en büyük hatayı 30 larda yüklü almayarak yaptım yoksa nakitim de vardı yüklenmek istemedim fazla sonra uçtu gitti, ben A1 in uzun vadeli bir plan dahilinde aldığını düşünüyorum ya da onlarda bizim gibi hayallerle alıyorlardır tek farkı paralarının çok olmasi 😁

6. https://www.gulerholding.com.tr/istirak.Asp
    Yakın zamanda rta labaratuvarı da ortaklarından almıştı, A1 alımlarının arkasından muhtemelen bu şirket çıkacak, bekleyip görelim..

Alıntı Originally Posted by real-ist Yazıyı Oku
    https://www.gulerholding.com.tr/istirak.Asp
    Yakın zamanda rta labaratuvarı da ortaklarından almıştı, A1 alımlarının arkasından muhtemelen bu şirket çıkacak, bekleyip görelim..
    güzel yakalamışsın tebrık ederım.bızle paylaştığın ıçınde ayrıca teşekkür ederım ,yazdığın banada mantıklı geldı, olabılırlığı var tabı olmayada bılır, dedığın gıbı bekleyıp göreceğız...

8.  Alıntı Originally Posted by real-ist Yazıyı Oku
    https://www.gulerholding.com.tr/istirak.Asp
    Rtalb yi ortak satışı olarak blok almış herhalde. Bunu ise piyasadan topluyor ya bu şekilde daha ucuza getiriyor yada bildiği birşey var.
    Burada evet iyi yakalamissiniz.

Sayfa 312/416 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •