Sayfa 318/416 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Kulakları çinlasin doktorfinance hisse 40 TL ile 50 arası gidip gelirken 10,000 lotunu vermiş ve bu kadar istekli olduklarını bilsem satmazdim siz de satmayin sabredin 80 lerde vermek isteyen versin kısa zamanda oraları görülecek demişti vay be adam ne dediyse çıktı selam olsun ona.
    Aynen doğru çıktı

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Yuri Gagarin Yazıyı Oku
    laf olsun diye 88.80'e 8 lot yazmıştım az daha hüpletecekti
    Bende birer ikişer aldığım lotlardan 2 lot 82 ye yazdım gitmiş.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Bende birer ikişer aldığım lotlardan 2 lot 82 ye yazdım gitmiş.

Arkadaşlar ben bu yaptığınız işi parmağınızı deneme amaçlı piranha dolu havuza sokmaya benzettim ve balıklar parmağınızı ısırdı 😇😇😇

4. Aklıma gelen diğer bir senaryo yabancı bir fon adına mal toplanıyor olabilir. Böyle olmasını çok isterim. Uzun seneler kalabilir ve temettü geliri almak isteyebilirler.

Ben şu kadar aldım falan derken haklı olarak uyarılmıştım, aman fazla da girmeyin vs diye

Benim borsada tarzım, güvendiğim hisseye sonuna kadar abanırım. Kaybettiğimde büyük kaybeder kazandığımda büyük kazanırım. Ben böyle seviyorum. Önce 4-5 Hisse seçiyorum, sonra içlerinde doğru yönde olana doğru ağırlığımı kaydırıyorum. Mesela bir ara AGYO endekse göre güzel gidiyordu ve ona ağırlık vermiştim ama bedelli açıklayarak her şeyi berbat etti. Aslında bedelli açıklayana kadar fena değildi. Sonra kazandıklarımın önemli kısmını kaybettirdi.

Şimdi POLTK ile bu durum düzeldi. Ancak yükseldikçe korku da yaratıyor, tatlı bir heyecan da. Zaten bizi buraya çeken bu değil mi?

Filmin sonunu kimler görecek bakalım,ben bile kendimden yarın ne yapacağımdan emin değilim. Biliyorsunuz 70 den 500 adet vermiştim. Bundan dolayı 7500 TL kardan zarar var. Enteresan günler yaşıyoruz. Herkes için hayırlısı olsun.

Ben 50 den EGEEN alıp 105 ten kaybettim. 1.65 ten Yataş alıp 5.40 tan kaybettim. Kar ettim ama karın büyüğünü kaybettim. Bilmem anlatabiliyor muyum. Bu nedenle POLTK te de çok kararsızım. Aynı şekilde DURDO var benzer durumda satamıyorum.

Yanlış anlaşılmasın sadece bu hisselerde işlem yapsam ne büyük yatırımcıyım diye kendim de inanırdım doğrusu.

Kervt, Uşak, Gerel, Agyo, Ateks gibi hayal kırıklıklarım da oldu ama Allahtan zamanında kurtuldum.

Umarım POLTK de hep beraber güzel hedeflere ulaşırız. Yarın öbür gün pat pat düşmeyeceğinin garantisi de yok değil mi? Bir şey bizi havaya yükseltti ama karanlıkta ne olduğunu da göremiyoruz gibi bir durum var.

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben şu kadar aldım falan derken haklı olarak uyarılmıştım, aman fazla da girmeyin vs diye

Benim borsada tarzım, güvendiğim hisseye sonuna kadar abanırım. Kaybettiğimde büyük kaybeder kazandığımda büyük kazanırım. Ben böyle seviyorum. Önce 4-5 Hisse seçiyorum, sonra içlerinde doğru yönde olana doğru ağırlığımı kaydırıyorum. Mesela bir ara AGYO endekse göre güzel gidiyordu ve ona ağırlık vermiştim ama bedelli açıklayarak her şeyi berbat etti. Aslında bedelli açıklayana kadar fena değildi. Sonra kazandıklarımın önemli kısmını kaybettirdi.

Şimdi POLTK ile bu durum düzeldi. Ancak yükseldikçe korku da yaratıyor, tatlı bir heyecan da. Zaten bizi buraya çeken bu değil mi?

Filmin sonunu kimler görecek bakalım,ben bile kendimden yarın ne yapacağımdan emin değilim. Biliyorsunuz 70 den 500 adet vermiştim. Bundan dolayı 7500 TL kardan zarar var. Enteresan günler yaşıyoruz. Herkes için hayırlısı olsun.

Ben 50 den EGEEN alıp 105 ten kaybettim. 1.65 ten Yataş alıp 5.40 tan kaybettim. Kar ettim ama karın büyüğünü kaybettim. Bilmem anlatabiliyor muyum. Bu nedenle POLTK te de çok kararsızım. Aynı şekilde DURDO var benzer durumda satamıyorum.

Yanlış anlaşılmasın sadece bu hisselerde işlem yapsam ne büyük yatırımcıyım diye kendim de inanırdım doğrusu.

Kervt, Uşak, Gerel, Agyo, Ateks gibi hayal kırıklıklarım da oldu ama Allahtan zamanında kurtuldum.

Umarım POLTK de hep beraber güzel hedeflere ulaşırız. Yarın öbür gün pat pat düşmeyeceğinin garantisi de yok değil mi? Bir şey bizi havaya yükseltti ama karanlıkta ne olduğunu da göremiyoruz gibi bir durum var.
    uyaran arkadaşlara ben de katılıyorum.Başımdan gecen bir olayı anlatayım.
    beklenmeyen bir yerden ödemem gereken bir ödeme aldım. hisselerimin içinde en karlı olarak POLTK vardı biraz satayım dedim 10 lot satış koyuyorum 2 kademe düşüyor ödeme için serbes satış versem taban olacak satamadın 100-150 lot falan sattım baktım olmayacak vazgeçtim derinlikli hisselerde pozisyonum olmasa baya bir sıkıntı çekecektim.demek istediğim sığ hisselerde pozisyonlar fazla olmamalı.benim başıma gelmez demeyin.ALLAH korusun.''nasipte varsa gelir yetten yemenden nasip yoksa ne gelir elden' misali 60,00 tl den veremediğim hisseleri kademeli olarak 78,50 de vermiş oldum.ALLAH bereket versin.

7. Günaydın arkadaşlar tahtayı yemledim biraz sabah hala istahlilar toplamak için arada makası bazen açıyor 2 TL alım satım pislik olsun diye en yukarıdan alıyorum hemen makası kapatıyor telaslari var.

8.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar tahtayı yemledim biraz sabah hala istahlilar toplamak için arada makası bazen açıyor 2 TL alım satım pislik olsun diye en yukarıdan alıyorum hemen makası kapatıyor telaslari var.
    Seans başlamadan 90 a 2 lot satış yazdım. Kafadan gitti. Aslında maliyeti sıfırlayayip ekranı kapatacağım en iyisi bu.

Sayfa 318/416 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •