Sayfa 354/416 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Benim satmama nedenim takastaki en üstte duran 400.000 lot beni motive ediyor )) gerisi nasip kısmet

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun arkadaşlar,
    Allahü Teala, kazandıklarınızı sevdiklerinizle güzel günlerde harcamayı nasip etsin.

Batuhan
    teşekkürler sn batu34 ,Allah şahit, istemeden sattım, aklım ve mantığım sat diyor ,kalbim satma diyor en sonunda akıl ve mantık galip geldi ,yapı kredideki 37 000 lotuı dikatli takip edin, en büyük tehlike odur bana göre, inşallah tez zamanda satışı biter bu fiyatlardan, daha aşağı inmez .yıllardır bu topicte yazıyorum, okuyorum ,okumadığım hiç bir mesaj olmadı
    herkese çok teşekkür ederim ,bilmeden kırdığım varsa onlardan da af diliyorum ,Allaha emanet olun.......

3.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    teşekkürler sn batu34 ,Allah şahit, istemeden sattım, aklım ve mantığım sat diyor ,kalbim satma diyor en sonunda akıl ve mantık galip geldi ,yapı kredideki 37 000 lotuı dikatli takip edin, en büyük tehlike odur bana göre, inşallah tez zamanda satışı biter bu fiyatlardan, daha aşağı inmez .yıllardır bu topicte yazıyorum, okuyorum ,okumadığım hiç bir mesaj olmadı
    herkese çok teşekkür ederim ,bilmeden kırdığım varsa onlardan da af diliyorum ,Allaha emanet olun.......
    Yollar her daim kesişir. Esenlikle kalın.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Benim satmama nedenim takastaki en üstte duran 400.000 lot beni motive ediyor )) gerisi nasip kısmet
    Nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız.
    Poltk benim için yok hükmünde, vadesi uzun..
    Fırsat verirse ağırlığımı arttıracağım.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

5.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Sende Allah'a emanet ol kardeş.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Eyvallah İsmail kardeş renk kattın foruma değerli paylaşımların oldu burada sattım diye de terketme bizi )) Allah iyi günlerde yemeyi nasip etsin bol kısmetler versin.

7.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Sende Allah'a emanet ol kardeş.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizde mi satmadınız , demek ki 3 kişi devam ediyoruz.

Batuhan

Amin İnşallah,güzel temenlileriniz için çok teşekkür ederim,al tut sat bunlar tahtanın durumuna göre pozisyon alınacak durumlar malesef burası borsa hepimiz çok değerli olan birikimlerimizin dahada artması ve kazanımlarımızın heba olmaması için uğraşıyoruz
    benim yaptığımda tahtanın durumuna göre kazanımımın heba olmaması için mecburen yaptığım bir hamledir. yoksa şirkete ve sahiblerine ,yaptığı ve yapacakları işlere pozitif yaklaşımımı hala koruyorum, ama işte, para tekniği de temeli de bozuyor.önce A1 üzerinden birileri geldi ,kağıdı tekniğinde temelininde öngördüğü fiyatlarının çok üstüne çıkardı ,şimdide yapı ve ak üzerinden birileri
    geldi ve aşağı basıyorlar nerde dururlar ne yaparlar belli değil ,kardan zararım 2 günde 12K ,80 üstü fiyatları hesaba dahil etmiyorum bile ,ne zaman bu tahta stabilleşir ,şu oyuncuların durumu belli olur, ben o zaman gene burda olurum, o zamana kadar sağlıcakla kalın, Allaha emanet olun .......

Sayfa 354/416 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •