Sayfa 374/416 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Sevgili Arkadadlarım artık hissedar olarak aranızda degilim AMA SİZE YARDIMCI OLAYIM . GİZLİ PROJE::::::: Audi ile yapılan bir anlaşma, Detayını yazarsam Hemen atlarsınız hisseye diye şimdilik yazmayım. Cok buyuk beklentilere girmeyin. 03.2020 THYAO LONG da iyi bir fikir olabilir kısa vade de

2. Ben tüm mallarımı A1 ekibine sattım. Kalanlarda kazanacaktır. Kesinlikle alın tutun. Ben şuan biraz Usd ve Thy taşıyorum. Tabi biraz dedigim i beni bilen arkadaslarım biliyordur. 😄😄.Şimdiden soylüyorum. 2020 Hissesenedi yılıdır . Birazda Altın, Ama 2021 yılı USD VE Euro yılıdır. Kesinlikle Borsa da 2021 yılında dikkatli olun

3.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Sevgili Arkadadlarım artık hissedar olarak aranızda degilim AMA SİZE YARDIMCI OLAYIM . GİZLİ PROJE::::::: Audi ile yapılan bir anlaşma, Detayını yazarsam Hemen atlarsınız hisseye diye şimdilik yazmayım. Cok buyuk beklentilere girmeyin. 03.2020 THYAO LONG da iyi bir fikir olabilir kısa vade de
    GİP ten cıkmak için basvuruda bulunulmuştu. Bu gercekleşirse daha iyi yerelere gelebilir. Size şunu sorayım A1 ekibi bu 142k hisseyi neden aldı acaba bu gizli projenin bir etkisi var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Sevgili Arkadadlarım artık hissedar olarak aranızda degilim AMA SİZE YARDIMCI OLAYIM . GİZLİ PROJE::::::: Audi ile yapılan bir anlaşma, Detayını yazarsam Hemen atlarsınız hisseye diye şimdilik yazmayım. Cok buyuk beklentilere girmeyin. 03.2020 THYAO LONG da iyi bir fikir olabilir kısa vade de
    Güle güle güzel günlerde harca ortak
    Thyao için yakıt dolduruyorsun sanırım
    thyao da beraberiz zaten, hisselerini sıkı sıkı tut.. orada longun dibiyiz.. :

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

5. Batu şuan full thy deyim. Bilanco yı bekliyorum. Bende Hisseler Spot, tur. Ayrıca yaklaşık 3400 kontrat ta (İlkdefa ) 032020 Long cuma günü topladım 14.34 den başladım 14.48 e kadar. (Qnb ve İşyatırımdan )Gelelim POLTK ‘ ya ; A1 topladıgı hisseleri tutmak zorunda cıkamaz. Enbüyük ortagı Piramid. Elbette GİP den cıkarsa volüm artar. O yuzden hisse cok asagılara gelmez cok yukarıyada gitmez. Bilanco da cok iyi gelişmeler olmalı. SABIR İŞİ. Audi’ ye ihracata başlayacaklar dı bir pürüz cıktı. Ama ciro artışı olacaktır.

6. POLTK da tüm sahneyi Piramid kurguluyor ve yönetiyor. Hedefleri elbette 100 tl üzerinde kalıcı olmak ki hisseleri yerli yabancı fonlara verebilsinler.A1 Piramid birlikteler.

7.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Batu şuan full thy deyim. Bilanco yı bekliyorum. Bende Hisseler Spot, tur. Ayrıca yaklaşık 3400 kontrat ta (İlkdefa ) 032020 Long cuma günü topladım 14.34 den başladım 14.48 e kadar. (Qnb ve İşyatırımdan )Gelelim POLTK ‘ ya ; A1 topladıgı hisseleri tutmak zorunda cıkamaz. Enbüyük ortagı Piramid. Elbette GİP den cıkarsa volüm artar. O yuzden hisse cok asagılara gelmez cok yukarıyada gitmez. Bilanco da cok iyi gelişmeler olmalı. SABIR İŞİ. Audi’ ye ihracata başlayacaklar dı bir pürüz cıktı. Ama ciro artışı olacaktır.
    Hayırlısı olsun ortak. Thyao bu aralar acayip toplama fırsatı veriyor. Zaman daralıyor.

Poltk için, coventanın niyeti, sanki piyasadaki lotları farklı eller tarafından toplayıp hissenin borsadan çıkarılması isteniyor olabilir mi ?. Hatırlarsan şirketi coventa ilk aldığında, borsadaki lotlar için çağrı da yapmıştı. Şimdi montanlı olarak bakarsak lotlar piramitte ve a1 de ileriki dönemde bunlar ellerindeki lotları anlaştıkları bir fiyata coventaya devredebilirler. Kalan lotlarıda süpürecek yeni a1 ler çıkabilir diye düşünüyorum. Böyle bir durum olursa elinde lotu olan ve satmayan ky için en gibi bir süreç devam eder ?

Bu soru benim için önemli.. Çünkü var olan lotları nasipse doğacak kızıma ayırdım. Bu konuda ne dersin ortak ?

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

8. Olabilir, Batu , Saglam bir hisse aşagısı 60- yukarısı 104 TL. Bu kısa ve orta vade de. Ama ciro ; dolayısıyla bilanco lar güzelleşmedigi sürece beklentileriniz olmaz.Yalnız burdaki sorun VALÖR , Hissedeki Spekülatörler sıkılıyorlar, birbirlerine kızıyorlar, Piramid baş patron. Sma işyatırımda da edki Patronun hisseleri var. Yani İş yatırım jisseleri kontrol altında degil.Bizimkilerde ondan korkuyorlar. Satıs gelirse karsılıyamazlar. Sabırla beklemek gerekir.

Sayfa 374/416 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •