Sayfa 88/416 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 697 - 704 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

POLTK - Politeknik Metal

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Ek 15306

Tweeterda buldum bunu ,ustalardan yorum bekliyorum, bu duruma göre bu kağıt muhtemelen ne zaman A gurubu olur..
    Syg..
    Grup değişimleri 6 ayda bir olur. Yani 1 temmuz iyibariyle bu ortalamayı tutturmuş olursa a grubuna geçmiş olur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : pit; 17-02-2018 saat: 13:39.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

B) Fiili Dolaşımdaki Pay (FDP) değeri bakımından, Borsa tarafından belirlenen değerleme dönemi itibarıyla FDP değerinin ortalaması;
    1) 30 milyon TL ve üzerinde olan payların, A Grubuna dahil edilmesine,
    2) 30 milyon TL’nin altında ancak 10 milyon TL ve üzerinde olan payların B Grubuna dahil edilmesine,
    3) 10 milyon TL’nin altında olan payların C Grubuna dahil edilmesine,Kaynak: Borsadaki hisseler 4 gruba ayrılacak

SERMEYE -----------3.750.000 TL
    COVENTYA-------- %80,65
    PİRAMİT M.K.------%9,88
    DİĞER--------------%9,47

Bir şirketin B grubundan A grubuna geçmesi için son 6 aylık halka açık piyasa değeri minimum 30 mn TL olması gerekmektedir. Politeknik B'den A'ya geçmek istiyorsa, bundan sonraki günlük ağırlıklı ortalama fiyatı minimum 41.34 TL olmalı, şu an HAPD 28.3 mn TL ha gayret #poltk...... not: (Aynı siteden alıntıdır)

Eğer beklentilerde olumsuz bir şey olmazsa temmuz ayında A gurubuna merhaba diyebiliriz gibi duruyor..
    syg.

Eğer A grubuna çıkarsak bizi ne bekliyor olacak orada,olumlu,olumsuz ayrı ayrı bunu tartışmalıyız bence .üstadlardan görüşlerini bekliyoruz....
    syg.....

5. Hisse net te sayın dudu hocanın bütün yazdıkları harfi harfine kadar takip edilmeli. Ben şimdiye kadar zararını görmedim şahsen. Teşekkürler hocam. Ayrıca pit hocam da ilk onumdadır. Syglar

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
    Coventya bu sirketi hoby olarak satin almadi.
    Mutlaka is planlarina uyuyor.
    Mutlaka daha fazla para kazanacagini bildigi icin aldi.
    Bunun icin de bazi yatirimlar yapiyor dogal olarak.
    Yatirimlar bitince hem karliligi artacak hem de buna bagli olarak piyasa degeri tabii..
    Bu da zaten son 1 yildir 17 den 45 e gelerek buyuk olcude satin alindi.
    Bundan sonra az kaldi piyasanin hakli olup olmadigini yakin zamanda aciklanacak olan ilk yillik bilancoda gorecegiz.
    Biraz sabirli olup beklemek ve Coventya etkisini gormemiz lazim.
    Yeni aciklanacak 12 aylik bilanco isiginda tamam mi devam mi karar veririz artik.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
    Sirket A gurubuna gecince alinip satilmaasi kolaylasacak ve teminata konu edilebilecek.
    Bu durum islem hacmini artirici bir etki yaparak ilgi cekecektir..
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Coventya bu sirketi hoby olarak satin almadi.
    Mutlaka is planlarina uyuyor.
    Mutlaka daha fazla para kazanacagini bildigi icin aldi.
    Bunun icin de bazi yatirimlar yapiyor dogal olarak.
    Yatirimlar bitince hem karliligi artacak hem de buna bagli olarak piyasa degeri tabii..
    Bu da zaten son 1 yildir 17 den 45 e gelerek buyuk olcude satin alindi.
    Bundan sonra az kaldi piyasanin hakli olup olmadigini yakin zamanda aciklanacak olan ilk yillik bilancoda gorecegiz.
    Biraz sabirli olup beklemek ve Coventya etkisini gormemiz lazim.
    Yeni aciklanacak 12 aylik bilanco isiginda tamam mi devam mi karar veririz artik.
    Syg,
    Sanki hedefler biraz mütevazi...ben 100 tl ye gitmeden bırakmazsın bu kağıdı diye düşünmüştüm

Sayfa 88/416 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •