Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: Yılsonunda endeks kapanışımız kaç olur?

Oylayan
5. Bu anket için oy kullanamazsınız
Sayfa 662/977 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 7809 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: Kapanışmetre 3

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Maalesef doğru imiş.

Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet etsin, mekanı cennet olur inşallah

2.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Şu an ellerimtitriyor zor yazıyorum, inşallah doğru değildir delikann abi ağlamamak içim kendimi zor tutuyorum.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun.

allah gani gani rahmet eylesin yakınlarına sabır versin, iyi bilirdik bizler onu.

Demokrat76 dostumuz için üzüldüm, çok hoş bir seda idi aramızda.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Ölüm kelimesinin yanında dünyadaki her şey anlamsızlaşıyor, ölüm karşısında hepimiz çaresiziz maalesef.

Yakınlarına/sevenlerine sabır diliyorum.

Allah rahmet eylesin. Sevgili demokratı bir baska forumda 2013 lu yillardan baska bir nikle memsa topigindende bilirim. Şu anda o nikini animsayamadım.Sağlık sorunlarıda olabilir. Ama sanırım bu süreci etkileyen kalbini yoran hisselerin başında memsa gelmistir. Çok kalbini yormustur memsanin sahipleri. Onun ölümünden o kağıdı o hale getiren hırsızlarda sorumludur. Su anda toprağın altinda olan enverinde sevgili demokratın kalbini yoranlar grubunda olduguna eminim. Enverdende mucodanda faiktende obur tarafta hesabını sorar insallah
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Şimdi okudum yazıları, çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Daha yeni yarışmaya katılmıştı.

6. Bir gün hepimiz bu dünyadan göçüp gideceğiz. Mühim olan ardımızdan güzel bir iz bırakabilmek.

Demokrat kardeşime Allah'tan rahmet,sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Başımız sağolsun sevgili arkadaşlar, çok üzgünüm.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 662/977 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •