Sayfa 110/782 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 6252 madde; 873 - 880 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Kime verdi malı. Altlarına yazdığı alışlara kendi yapıştırdı. Yarın eli mecbur, 0.76, açacaktır.. Ytd

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1- Halka açık bir toplantıdan ne supriz bekliyorlardı da birden mali verdiler, toplantı sonucu zaten öğle belli olmuştu?
    2- KAP' a her zaman seanstan sonra bildirim yapan yönetim neden seansın kapanmasına 10 dk kala açıklama gönderdi?
    3- Ünlü yabancılar için işlem yapar ve yabancılar hiçbir zaman günübirlik al sat yapmaz, bugün neden yaptı? (Ya da bunlar bıyıklı)
    4- Ortada olumlu/olumsuz hiçbirşey yokken Ünlü neden bir günde 60 bin zarar yazdı?

aklımda deli sorular.

Bu tahtada biseyler oluyor ama hadi hayırlısı.

Son soru: bugün birileri KAP 'a "bugün su kadar lot tarafimizca alinmistir" diye açıklama yollarlar mi acaba?

😎😎😎

3.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    1- Halka açık bir toplantıdan ne supriz bekliyorlardı da birden mali verdiler, toplantı sonucu zaten öğle belli olmuştu?
    2- KAP' a her zaman seanstan sonra bildirim yapan yönetim neden seansın kapanmasına 10 dk kala açıklama gönderdi?
    3- Ünlü yabancılar için işlem yapar ve yabancılar hiçbir zaman günübirlik al sat yapmaz, bugün neden yaptı? (Ya da bunlar bıyıklı)
    4- Ortada olumlu/olumsuz hiçbirşey yokken Ünlü neden bir günde 60 bin zarar yazdı?

aklımda deli sorular.

Bu tahtada biseyler oluyor ama hadi hayırlısı.

Son soru: bugün birileri KAP 'a "bugün su kadar lot tarafimizca alinmistir" diye açıklama yollarlar mi acaba?

Soruna cevap, bence kötü niyetli bir Spam sım arkadaş

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Ya şu garibe pasta atın yada pastaneye gitsin

dostum fazla laf yapma istersen işine bak hasta etme adamı sende mal kalmamıştı ne maydanoz oluyorsun garip sensin akıllı ol ayar etme insanı
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    dostum fazla laf yapma istersen işine bak hasta etme adamı sende mal kalmamıştı ne maydanoz oluyorsun garip sensin akıllı ol ayar etme insanı
    Amir demek aşk demek yapma Arap kardeşim olma ayar gerilen sinirlerim ilacıyım ben

6. yarın 69a kadar salıp toplayabilir de. toplaması lazım. yoksa fena.

7. 3.çeyrekte kar açıklaması muhtemel.. Gel gitler olabilir. Bekleyen çorbayı içer.. Heheheh

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 110/782 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •