Sayfa 3/781 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6248 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. yaman dümenci çıktı bunlar, müco ile galip bunların önünde diz çöker af diler...

2. ben pes ettim ......tiğimin kağıdı Allah size sabır ve bol kazanç versin....sinpaş senin......

3.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    bu arada saf gyo daha önceden de 1.31'den satmış:
    http://emlakkulisi.com/servet-gyo-sa...i-satti/413705
    bunlar servet gyo'dan güzel fiyatlara saf gyo hissesi satarken niye sinpaş gyo'dan 0.802 ayrılma hakkından satıyorlar?

Bu çok ciddi bir konu, bu konu üzerinde durmamız gerekiyor.
    üzerinde durup ne yapacaksın hadi dur adam da dediki ben bütün safgyo hisselerini makbuz karşılığı camiye bağışladım sana da işareti çaktı ne yaparsin yaw güldürmeyin ağalar.

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    üzerinde durup ne yapacaksın hadi dur adam da dediki ben bütün safgyo hisselerini makbuz karşılığı camiye bağışladım sana da işareti çaktı ne yaparsin yaw güldürmeyin ağalar.
    bu kafayla o zaman borsadan hiçbir hisse alma, şirket yöneticileri kasadaki parayı tuvalet kağıdı olarak kullanabilir

5.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    bu kafayla o zaman borsadan hiçbir hisse alma, şirket yöneticileri kasadaki parayı tuvalet kağıdı olarak kullanabilir
    Tamamen yanlış borsadan hisse ancak dürüst ve şeffaf yönetilen şirketlerden alınarak yapılır ,600 milyon karşılıksız sermaye ile ortaya kağıt pazarlaması yapılmış bu gibi sirketlere soru soracak ve de cevap alacak 3 ,5 lirasıyla hesapta genel kurulda posta koyacak adam daha anasının karnından doğmadı yok doğdu ise yapsın ya da yap görelim o zaman biz de seni başımıza kral yaparız ama sende biliyorsun ki hic bi şey yapamazsın bilmem anlatabiliyor muyum

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Tamamen yanlış borsadan hisse ancak dürüst ve şeffaf yönetilen şirketlerden alınarak yapılır ,600 milyon karşılıksız sermaye ile ortaya kağıt pazarlaması yapılmış bu gibi sirketlere soru soracak ve de cevap alacak 3 ,5 lirasıyla hesapta genel kurulda posta koyacak adam daha anasının karnından doğmadı yok doğdu ise yapsın ya da yap görelim o zaman biz de seni başımıza kral yaparız ama sende biliyorsun ki hic bi şey yapamazsın bilmem anlatabiliyor muyum
    patron/manipülatör grubundan olduğunu biliyorum. Mynette de yazan haydar gibi tipler de aynı kuyunun suyunu içmiş, niye bekletiyorsunuz artık satan satmıştır satmayan da satmamıştır, elininizdeki lotla yetinmesini bilin. İlla hepsi sizin mi olacak biz de yolumuzu bulmak için ufak miktarlarda almışız niye manipülasyon yapıyorsunuz böyle?
    Son düzenleme : investor2014; 23-02-2017 saat: 20:54.

7.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    patron/manipülatör grubundan olduğunu biliyorum. Mynette de yazan haydar gibi tipler de aynı kuyunun suyunu içmiş, niye bekletiyorsunuz artık satan satmıştır satmayan da satmamıştır, elininizdeki lotla yetinmesini bilin. İlla hepsi sizin mi olacak biz de yolumuzu bulmak için ufak miktarlarda almışız niye manipülasyon yapıyorsunuz böyle?
    hayır nerden biliyorsun patron ,manipulator grubundan oldugumu ;) hahhaha yanyana manipülasyon mu yaptık ,asıl ben senin manipülator olduğunu düşünüyorum beş para etmez bir mali senin sayende en az bir yıldır tutup yeni girenlerin satmasına engel olduğun için ,simdi kim zarar ettirmis milleti bi dusunsunler ,90 bin endeks te bile 60 kuruş o zaman manipulator varsa o kesin sensin aşağı basıp 40 kuruştan toplaycaksin mali demek millet sayende küllizarar yazdı , bi de çıkıp bu konu üzerinde durmalıymış vb.. saçma sapan konusuyor sana millet kulağıyla güler ancak gidecek hesap soracak hadi git sor dedik , niye kaçak guresiyorsun mani ;)

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    hayır nerden biliyorsun patron ,manipulator grubundan oldugumu ;) hahhaha yanyana manipülasyon mu yaptık ,asıl ben senin manipülator olduğunu düşünüyorum beş para etmez bir mali senin sayende en az bir yıldır tutup yeni girenlerin satmasına engel olduğun için ,simdi kim zarar ettirmis milleti bi dusunsunler ,90 bin endeks te bile 60 kuruş o zaman manipulator varsa o kesin sensin aşağı basıp 40 kuruştan toplaycaksin mali demek millet sayende küllizarar yazdı , bi de çıkıp bu konu üzerinde durmalıymış vb.. saçma sapan konusuyor sana millet kulağıyla güler ancak gidecek hesap soracak hadi git sor dedik , niye kaçak guresiyorsun mani ;)
    Forum resetlenmeden önce foruma yeni kaydolmuştun ve sadece singo hakkında yazıyordun, hala da öyle. Yazı stilin buradaki başka bir üye ile tıpatıp aynı . Ben iki yıldır bu kağıttayım ve tek lot bile satmadım, kimseye de kağıt yükselecek alın ya da 40 kuruşu görebilir satın diye imada bile bulunmam. Hem bu 40 kuruş muhabbetini de kim çıkardıysa geçmiş forumdan görülebilir. Buradaki gerçek yatırımcılar hep birlikte gelir genel kurula, orada tanışırız ve yapabileceklerimizi konuşuruz.

Ben şirkete net en az 25 milyon TL para kaybettiren bir olaydan bahsediyorum. Sen hemen atlıyorsun, sana dokunan nedir hocam söyle de bilelim?

Sayfa 3/781 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •