Sayfa 348/782 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    Bu şerefli, namuslu ve ahlaklı Müslümanlar sayesinde Türkiye Dünyada Ateist sayısı en hızlı artan 3. ülke olmuş...

Tebrikler....
    Onlar içi boş adamlar. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Yoo lar gidiyor bugün... bizimki... yoo ben gidemem.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. yeter artık yeter, bu nasıl bir hırs biz bunlara ne yaptık abuk sabuk kağıtlar nerelere gitti, haram zıkkım olsun bütün hakkım bunlara...
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

4. içip içip gelme investör

5.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    içip içip gelme investör
    ben içmeyim de kimler içsin, mrgyo alan adam mı içsin? yeter artık.

6. bu adamlar oyle karektersızkı hısseyı 73 den toplar..doydugu zaman bırlesme haberı gelır 78 den satar aldıklarını...yeter der cekılır kenara o 5 kademe ıcın bu yapacak karektere sahıp mahlukatlar bunlar...para = hersey ,,itibar falan hak getire... ulan çorumlu Allah var yukarda bırgun ölecen gıdecen hıcbırsey goturemeyeceksın, sevapların ve gunahlarından baska..
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

7. Prestij kaybolduğu için bunlar zaten evleri satmakta zorlanıyor yok peşin paraya %20 indirim yok şu kadar vade, işte yatırımcıdan aldığınız ahlar yakanızı bırakmıyor, insan bir vizyon sahibi olur, bir düşünür, kendini sorgular, diğer gyolar nereye gidiyor diye bakar, şirketinin değerini 2-3 manüpülatör elinde rezil etmez, ama nerdeeeeeeeeeeeeeee.........
    onlara sorsan bu piyasa hareketlerini kimlerin yaptığını bilmiyoruz derler, yersen...........
    Bu şirketin patronu olacaktım, kağıdı 3 liranın altında tutarsam ne olayım...
    Son düzenleme : investor2014; 26-10-2017 saat: 10:17.

8. herkese merhaba
    ölmüş eşşeğimiz ölmüş eşşekliğine devam ediyor..
    hala senedi yerlerse süründürmeye devam ediyor karektersiz adamlar..
    ygyo ile beraber at başı gidiyorduk...birisi yürüyrcek idi ygyo ya bile yol verdiler....
    yukarıda bir arkadaş yazmış....
    bu karaktersizler senedi 0,78 e çekince 0,5 kuruşa da tav olaurlar mı olurlar çunki bunlarda o karaktersizlik mevcut...
    mrgyo uçtu....ygyo uçtu...bunlar piyasanın 1 numarasıyız diyorlar ama fiatı ortada...niye hisse yapıcıları adamlıkla alakası yok....ondan...

Sayfa 348/782 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •