Sayfa 36/782 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 281 - 288 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Bunlar bu kadar rezillik sonrası hiç ev falan satabilecekler mi çok merak ediyorum, yatırımcı ölmüş gömeni yok, müşteriyi dövüyorlar haberlerde gördüğümüz kadarıyla, borsa +3 gitmiş bu sıfır sıfır sıfır, bunlar ne yapıyor?

2.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Bunlar bu kadar rezillik sonrası hiç ev falan satabilecekler mi çok merak ediyorum, yatırımcı ölmüş gömeni yok, müşteriyi dövüyorlar haberlerde gördüğümüz kadarıyla, borsa +3 gitmiş bu sıfır sıfır sıfır, bunlar ne yapıyor?
    bunlar senin malını istiyor teklif ettikleri fiyattan satmazsan gitmez olay bu , bütün bu isin. sorumlusu sensin

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    bunlar senin malını istiyor teklif ettikleri fiyattan satmazsan gitmez olay bu , bütün bu isin. sorumlusu sensin

abicim dur adam zaten balataları yakmış iyice paranoyak edeceksin

4.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    abicim dur adam zaten balataları yakmış iyice paranoyak edeceksin
    Şuraya yazanlardan hepimizi toplasak kanimca topu topu 200 bin lot eder kanımca. Inanıyormusumuz adamların dersinin biz olduğuna büyük atlar savaşı bu, eşşeklere yer yok

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Şuraya yazanlardan hepimizi toplasak kanimca topu topu 200 bin lot eder kanımca. Inanıyormusumuz adamların dersinin biz olduğuna büyük atlar savaşı bu, eşşeklere yer yok

burada bi abdullahcan vardı, senin yazı tarzın tıpkı ona benziyor, o da böyle ufak tefek lotlarıyla fantaszi diyarlarında gezerdi. acaba ona ne oldu, nick mi değiştirdi acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    burada bi abdullahcan vardı, senin yazı tarzın tıpkı ona benziyor, o da böyle ufak tefek lotlarıyla fantaszi diyarlarında gezerdi. acaba ona ne oldu, nick mi değiştirdi acaba?
    senin buradaki yazın üzerine mynette haydar sen gundwane misin diye sordum sormaz olaydım adam bir daha yazmadı hayret verici bir olay buradaki bazı yazılarını da okumuştum araştırdım geçmişini gundwane sanki patronu ayırarak yorum yapmıştı ancak mynette haydar o ise en azından benim veya değilim der ya da görmezden gelip yazı ve yorumlara devam ederdi tamamen kesti , bence captainfx milletin lotunu öğrenmek için zarfliyor ama şöyle soyliyeyim 100 bin lot üzeri tutan en az 5 kişi vardı o yüzden boş konuşma captain fx simdi sattılar sa bilmem

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    senin buradaki yazın üzerine mynette haydar sen gundwane misin diye sordum sormaz olaydım adam bir daha yazmadı hayret verici bir olay buradaki bazı yazılarını da okumuştum araştırdım geçmişini gundwane sanki patronu ayırarak yorum yapmıştı ancak mynette haydar o ise en azından benim veya değilim der ya da görmezden gelip yazı ve yorumlara devam ederdi tamamen kesti , bence captainfx milletin lotunu öğrenmek için zarfliyor ama şöyle soyliyeyim 100 bin lot üzeri tutan en az 5 kişi vardı o yüzden boş konuşma captain fx simdi sattılar sa bilmem
    onun gundi olduğunu tahmin ettim, çok sırıtıyor, zaten gittim inşaatlarını da gezdim diyordu sinpaşın, bildiğin avukatlığını yapıyordu bunların, muhtemelen bunlarla ahbap falandır.

burada bir de onun bunun elindeki lotları öğrensen ne olacak, işte bütün takaslar görünüyor, kabaca tahmin et işte bu manipülatörlerde ne kadar lot var diye.

2 yıldır mahkemeye gidelim diyorum, ipleyen yok

8.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    onun gundi olduğunu tahmin ettim, çok sırıtıyor, zaten gittim inşaatlarını da gezdim diyordu sinpaşın, bildiğin avukatlığını yapıyordu bunların, muhtemelen bunlarla ahbap falandır.

burada bir de onun bunun elindeki lotları öğrensen ne olacak, işte bütün takaslar görünüyor, kabaca tahmin et işte bu manipülatörlerde ne kadar lot var diye.

2 yıldır mahkemeye gidelim diyorum, ipleyen yok
    düdük gibi adamasınız desem alınırsınız bu yüzden sabır diyorum. Kendim dahil götü bıklu 1 milyon kot desen ne olur. Adam aranasını satsa kapatır. Sabır edin sabir içeceğiz bu çorbayı. Parası bol olanın, sıkışık olanın derdi büyük olur. Yoksa babama atlar düşünsün

Sayfa 36/782 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •