Sayfa 371/782 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by enqnn Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba kafama takılan bir soru var bu 0.76 ayrılma olayı toplantıda şerh koydurmak şartıyla alınıyor diyorlar bu saçma değil mi her hisse sahibi binlerce insan toplantıya mı gidecek yoksa bu işlemi aracı kurumumuz banka Vs ile halledemez miyiz?
    Her işi bitirdik de buraya mı takılacağız....tövbe türbe . Adam kolu yetmemiş bacak sokmuş sen neyin peşindesin

2.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Her işi bitirdik de buraya mı takılacağız....tövbe türbe . Adam kolu yetmemiş bacak sokmuş sen neyin peşindesin
    Bacak sana girmiş olabilir maliyetim ayrılma fiyatıyla 2 kuruş oynuyor cevabını bilmiyorsan duygularını içinde yaşa terbiyesizlik yapma

3.  Alıntı Originally Posted by enqnn Yazıyı Oku
    Bacak sana girmiş olabilir maliyetim ayrılma fiyatıyla 2 kuruş oynuyor cevabını bilmiyorsan duygularını içinde yaşa terbiyesizlik yapma
    Bana böyle saçma sorularla gelme Rıfkı

4. bugünün pastası enterasan dimi sebastiyan?
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

5.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    bugünün pastası enterasan dimi sebastiyan?
    Yine 3 hesap açmışın çarpışıyorsun pişkin seni

6. bir günde şaşır fravun avni........... borsada göz altı pazarına döndük..aç 0.72 kuruşşşşşşş.kapat 0.71 kuruşşşşşşş.... şirketiyin değeri senin şerefini gösteriyor 0.71 kuruşluk avniiiiiiiiiiiiiiii fravunu

7. Allah.... Bu yönetimde bulunan maklukatlara hep alan el nasip etmiş ..vermeye nasip etmemiş.

8.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    Allah.... Bu yönetimde bulunan maklukatlara hep alan el nasip etmiş ..vermeye nasip etmemiş.
    Patron veren el olmaz yoksa patron olamaz 🤦*♂️

Sayfa 371/782 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •