Sayfa 388/782 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Bence grafikle ters avlama yapmiolarsa, ki bu fiyatta ve temel verilerde hemen hemen imkansiz,hafta bitmeden 1lere ulasabilir. Ytd
    78den alım varken hayırdır, nereye 1e gidiyor?, belki kuruldan sonra ama bu kapıdı basan kadar çaplı oç görmedim
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

2. belki birleşme sonrası bedelli çakmak için 1lere sürerler ama ondan önce ellerindeki yeni lotları da halka ırz etmeleri lazım, yani çok yüksekten yeni yatırımcılara dayayıp sonra bedelli bu da uzun bir süreç gerektirir

3. Sinpaş grubunun en karlı ve rasyoları düzgün şirketi srvgyo. Ama bu beceriksizlerin elinde o tahtada bok olmuş durumda. Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Genel Kurul 29 Aralık 2017 Saat : 10.00

Hayırlı olsun.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/643677
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Iyi yazmis adamin biri..

7. Yatırımcılardan biri 0,7812 kuruşluk çağrıyı beğenmeyip çağrı fiyatını 3.14 TL istemiş ama çağrı fiyatı aynı kalması konusunda YK karar almış.
    Bu de demek oluyor ki 78 kuruşluk çağırya talep fazla olmayacak. Birleşmeden sonra atağa kalkar, o zaman da kim olur, kim olmaz bilinmez.

29 Aralıkta 0,7812 fiyat cepte, üstüne 5-10 kademe atarsa düşünürüm şahsen.
    Artık bu fiyatlarda kalmasının bir manası yok, çıkarsın fiyatı 80-85 kuruşa, niyeti olanı ayakarına getirmesinler bari.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. kağıdı burada tutanlar o kadar adi o kadar ******** ki son dakikaya kadar belirsizliğe oynuyorlar, ya patron vazgeçerse, yada birleşme kaç ay sürer gibi kuşkular uyandırmak için basıyor, bir de bu şirkete piyasada güven kalmadığı, bu sinpaşın itibarı paçavraya döndüğü için 74 ten bile kimse almaya yanaşmıyor, bu durum bunların satışlarına da yansır iskontosuz mülk satamaz hale gelirler ki şu anda evleri hep indirimle kampanyayla satabiliyorlar.

bu durumdan kurtulmanın yolu sinpaş markasını en az 5tlye çıkarmaktır ama bunlarda o beyin yok, beyni olan şirketlerine halka açık bile olsa döviz borcu taşıtır mıydı zaten? çıkar ulan cebinden 30-40 milyon, sok kağıda, 2-3e vursun kağıt, millet noluyor lan desin şirket patlama yapacak herhalde desin, şirkete güvenmeye başlasınlar, yaptığın projeleri daha kolay sat....

Sayfa 388/782 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •