Sayfa 397/782 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Leş kargaları büyük bir iştahla genel kurulu bekliyor, yatırımcının alın teriyle kazanıp buraya yatırdığı paraları p.ç edip yok pahasına gelecek hisseleri bekliyor
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

2.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Leş kargaları büyük bir iştahla genel kurulu bekliyor, yatırımcının alın teriyle kazanıp buraya yatırdığı paraları p.ç edip yok pahasına gelecek hisseleri bekliyor
    Kimin gücü kime yeterse...
    Defter değeri 1,60 larda, 10 sene önce 1,20 ile arz edilen hisseyi şimdi 0,78 fiyatla bana verin diyor.
    Grubun bünyesinde bu kadar proje, bu kadar değişik faaliyetlerdeki şirketlerle hala nominalin çok altında işlem görmesi patron için utanılacak bir durum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kimin gücü kime yeterse...
    Defter değeri 1,60 larda, 10 sene önce 1,20 ile arz edilen hisseyi şimdi 0,78 fiyatla bana verin diyor.
    Grubun bünyesinde bu kadar proje, bu kadar değişik faaliyetlerdeki şirketlerle hala nominalin çok altında işlem görmesi patron için utanılacak bir durum.
    yaklaşık 4-5 yıl oldu 0.93 maliyet zaman kaybı para kaybı sağlık kaybı inanç kaybı vs vs vs

bunlara sebep olan sngyo yönetim patron kim kimler ise bizler gibi küçük yatırmcıları mağdur ettikleri için hakkımız var ise

ben olduğuna inanıyorum benim hakkım haram zıkkım olsun yemek nasip olmasın ızdırap içinde can versinler

bizlerdendaha fazla mağdur olsunlar hakettikleri gibi sefil rezil itibarsız olsunlar .................

4.  Alıntı Originally Posted by gülenyüz Yazıyı Oku
    yaklaşık 4-5 yıl oldu 0.93 maliyet zaman kaybı para kaybı sağlık kaybı inanç kaybı vs vs vs

bunlara sebep olan sngyo yönetim patron kim kimler ise bizler gibi küçük yatırmcıları mağdur ettikleri için hakkımız var ise

ben olduğuna inanıyorum benim hakkım haram zıkkım olsun yemek nasip olmasın ızdırap içinde can versinler

bizlerdendaha fazla mağdur olsunlar hakettikleri gibi sefil rezil itibarsız olsunlar .................
    Kurula gelip şöyle bir saydırsam başıma neler gelir acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=oAQ6_stWfm4

https://youtu.be/Hf1nt7bM3_Q?t=29s

hahahaha...

5.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Kurula gelip şöyle bir saydırsam başıma neler gelir acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=oAQ6_stWfm4

https://youtu.be/Hf1nt7bM3_Q?t=29s

hahahaha...
    Zaten hissede olup, imkanı da olan herkes Genel Kurula katılıp hakkını aramalıdır, eminim ki hissede olan tek bir kişi bile halinden memnun değildir, herşey ortada. Bu patronun herhalde spk da tanıdığı vardır, yoksa bu kadar hızlı birleşme onayı gelmezdi, ya da çağrı fiyatını yükselt be kardeşim derdi, 10 sene önce millete 1,20 lerden vermişsin, şimdi 0,78 den istiyorsun deyip geri çevirirdi. Nominalin altında bu hisse işlem görmemeli.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Zaten hissede olup, imkanı da olan herkes Genel Kurula katılıp hakkını aramalıdır, eminim ki hissede olan tek bir kişi bile halinden memnun değildir, herşey ortada. Bu patronun herhalde spk da tanıdığı vardır, yoksa bu kadar hızlı birleşme onayı gelmezdi, ya da çağrı fiyatını yükselt be kardeşim derdi, 10 sene önce millete 1,20 lerden vermişsin, şimdi 0,78 den istiyorsun deyip geri çevirirdi. Nominalin altında bu hisse işlem görmemeli.
    bari birleşmede şirketin adını da değiştirseler ya, belki benim gibi yeni kamil alıcılar çıkar kağıda, hahahaha...

7.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    bari birleşmede şirketin adını da değiştirseler ya, belki benim gibi yeni kamil alıcılar çıkar kağıda, hahahaha...
    Evet mantıklı, bu kötü geçmişiyle hisseye yatırımcı çekemez. Sinpaş'ın marka değeri olabilir ama hissederları için değeri maalesef 0,77 kuruştur sadece.

Aslında Çorumlu hemşehrimin imkanı olsa, borsadan çıkardı ve sonra tekrar yeni bir isimle girerdi, arz fiyatını da 4-5 lira yapıp parayı vuracaktı.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Evet mantıklı, bu kötü geçmişiyle hisseye yatırımcı çekemez. Sinpaş'ın marka değeri olabilir ama hissederları için değeri maalesef 0,77 kuruştur sadece.

Aslında Çorumlu hemşehrimin imkanı olsa, borsadan çıkardı ve sonra tekrar yeni bir isimle girerdi, arz fiyatını da 4-5 lira yapıp parayı vuracaktı.
    Sinpaşın marka değeri falan yok, müşterileri de bunlardan memnun değil, bunlar ne yaptıklarını bilmiyorlar, silkinip kendilerine gelsinler ve kağıdı 10 liraya sürsünler

Sayfa 397/782 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •