Special Days Image
Sayfa 398/782 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Kurula gelip şöyle bir saydırsam başıma neler gelir acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=oAQ6_stWfm4

https://youtu.be/Hf1nt7bM3_Q?t=29s

hahahaha...
    la geçen sefer gidecem şimdi canlarına okudum şöyle yapacam böyle yapacam dedin, sesin soluğun çıkmadı. yılmaz mı ne vardı yanında. gidip sinpaşın önünde protesto edecem deyip duruyordun sonra beni sinpaşa çağırdılar anlattılar, haklı sebepler söylediler hak verdim ama burada yazamam dedin sen ne ayaksın la investör.

2. Çorumlu hemşehrim sanırım bizi genel kurulda görmek istemiyor, çayını kahvesini içip sohbet edecektik ama sanki 80 üstüne atacak gibi duruyor.
    Bol kazançlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Son yıllarda inşaat işlerin yapanlar dünyaları kazandı.Adam bir de şirketine ortak olan yatırımcıları da düzme peşinde.Var mı böyle aç gözlülük.Düzgün bir insan olup paylaşacaksın kardeşim.Almayacaksın insanların ahını...

4.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    la geçen sefer gidecem şimdi canlarına okudum şöyle yapacam böyle yapacam dedin, sesin soluğun çıkmadı. yılmaz mı ne vardı yanında. gidip sinpaşın önünde protesto edecem deyip duruyordun sonra beni sinpaşa çağırdılar anlattılar, haklı sebepler söylediler hak verdim ama burada yazamam dedin sen ne ayaksın la investör.
    vay kamil o kadar yazdığımdan bi nane anlamamış...

bunların %7 (su satsan %50 marj var, emlakçı olsan sıfır sermayeyle %6 komisyonla çalışıyorsun) kar marjlı proje projeksiyonlarını görünce o kadar dedim bunlara dava açalım diye kaç kişi çıktı burada? 3 ya da 4...

3 liradan ayrılma fiyatı belirlenmesi gerekiyorken al sana 78 kuruş...

yarım litre şaşal su 1 lira...
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

5.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    vay kamil o kadar yazdığımdan bi nane anlamamış...

bunların %7 (su satsan %50 marj var, emlakçı olsan sıfır sermayeyle %6 komisyonla çalışıyorsun) kar marjlı proje projeksiyonlarını görünce o kadar dedim bunlara dava açalım diye kaç kişi çıktı burada? 3 ya da 4...

3 liradan ayrılma fiyatı belirlenmesi gerekiyorken al sana 78 kuruş...

yarım litre şaşal su 1 lira...
    Ya bu hissede küçük yatırımcı yok, ya da olanlarda da hiç umut olmadığı için sadece 1 kişi çağrıyı yükseltmelerini istemiş. 100 kişi genel kurulda talepte bulunsaydı eşşek gibi yukarı çekeceklerdi, ağlamayan bebeğe meme yok, hadi şimdi vermek isteyen versin. 78 kademesine bakıyorsun 5 milyon lot var sadece, niye kaldırmıyorsun peki, çünkü o da kendi malı.
    Genel Kurulda şu patronla bir konuşma imkanı bulup niyetini bir anlasak ona göre hareket etmek lazım, ama dediğim gibi bireysel olarak bir fayda getirmez.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. şimdi en kritik hafta bu hafta, benim tahminim 78'e yatırımcılara satış fırsatı vererek kimlerin yanaşacağını gözleyecekler, kimse yanaşmazsa 3-5 daha atabilirler ama bilemiyorum. bir de birleşme sonrası C grubu hisse oranında fırlama olacak, B grubu hisselerin çoğunu da C grubuna çekiyorlar, bu hisseleri kime satabilirler? piyasaya mı, yeni bir ortağa mı? Beyin fırtınası yapalım beyler... ytd.
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

8.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    şimdi en kritik hafta bu hafta, benim tahminim 78'e yatırımcılara satış fırsatı vererek kimlerin yanaşacağını gözleyecekler, kimse yanaşmazsa 3-5 daha atabilirler ama bilemiyorum. bir de birleşme sonrası C grubu hisse oranında fırlama olacak, B grubu hisselerin çoğunu da C grubuna çekiyorlar, bu hisseleri kime satabilirler? piyasaya mı, yeni bir ortağa mı? Beyin fırtınası yapalım beyler... ytd.
    0,7812 fiyta zaten cepte, niye borsada 78 kuruşta veriyim şahsen, hem genel kurulda patronla konuşma imkanı da bulabiliriz, umut varsa yola devam ederiz.
    Özelde benim maliyet çok yüksek değil, çağrının üstüne 3-5 atarsa çıkar giderim, son güne kadar beklerim, avni'den ne koparırsak kardır.
    Ama büyük çoğunluk maalesef epey zarardalar, geçenlerde 90 kuruşlara gittiğinde bile vermeyenler olmuştu. Zaman daraldı, artık biraz kesenin ağzını mı açar, yoksa topunuz genel kurula gelin mi diyecek beli olacak.

Sayfa 398/782 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •