Sayfa 399/782 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    0,7812 fiyta zaten cepte, niye borsada 78 kuruşta veriyim şahsen, hem genel kurulda patronla konuşma imkanı da bulabiliriz, umut varsa yola devam ederiz.
    Özelde benim maliyet çok yüksek değil, çağrının üstüne 3-5 atarsa çıkar giderim, son güne kadar beklerim, avni'den ne koparırsak kardır.
    Ama büyük çoğunluk maalesef epey zarardalar, geçenlerde 90 kuruşlara gittiğinde bile vermeyenler olmuştu. Zaman daraldı, artık biraz kesenin ağzını mı açar, yoksa topunuz genel kurula gelin mi diyecek beli olacak.
    hacı bunlar bir ay önceden satmanın faiz gelirini de hesaplıyorlar o yüzden. Burada büyük bir kumar söz konusu, kurula da gelirim ama birleşme sonrası aşağı mı çakarlar yukarı mı hiç tahmin edemiyorum yani 78'den versem birleşme sonrası aşağı çakarlarsa alttan mı alırım yoksa hisse fırlar treni kaçırır mıyım bilemiyorum çok zor bir karar, şimdi kurulda ayrılma hakkını kullansam 2-3 haftada para elime geçse o sırada hisseyi aşağı bassalar alttan alma fırsatını kaçırırım öncesinde versem alttan alacak nakitim olabilir öte yanda hisse çıkacaksa da hiç satmamak ve ayrılmamak mantıklı, yani hacı bu kağıttaki pozisyonlar şu anda ne emmeye ne gömmeye geliyor şöyle ayrılma fiyatı 2 lira falan olsa bir gram yatırımcı kalmazdı ama genel olarak bu fiyatlara yatırımcılar malını vermez diye sesli düşünüyorum. Genel kurula gelen yatırımcılar olarak da konuşuruz bunlara dava falan açarız belki bu kurula çok hissedar gelir mahkeme seçeneğini konuşuruz. bütün gyo'lar hareket yaptı bu anca 88 falan gördü maximum. teknik olarak önü açık ama ********lere güvenemiyorum işte. ytd.
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

2.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    hacı bunlar bir ay önceden satmanın faiz gelirini de hesaplıyorlar o yüzden. Burada büyük bir kumar söz konusu, kurula da gelirim ama birleşme sonrası aşağı mı çakarlar yukarı mı hiç tahmin edemiyorum yani 78'den versem birleşme sonrası aşağı çakarlarsa alttan mı alırım yoksa hisse fırlar treni kaçırır mıyım bilemiyorum çok zor bir karar, şimdi kurulda ayrılma hakkını kullansam 2-3 haftada para elime geçse o sırada hisseyi aşağı bassalar alttan alma fırsatını kaçırırım öncesinde versem alttan alacak nakitim olabilir öte yanda hisse çıkacaksa da hiç satmamak ve ayrılmamak mantıklı, yani hacı bu kağıttaki pozisyonlar şu anda ne emmeye ne gömmeye geliyor şöyle ayrılma fiyatı 2 lira falan olsa bir gram yatırımcı kalmazdı ama genel olarak bu fiyatlara yatırımcılar malını vermez diye sesli düşünüyorum. Genel kurula gelen yatırımcılar olarak da konuşuruz bunlara dava falan açarız belki bu kurula çok hissedar gelir mahkeme seçeneğini konuşuruz. bütün gyo'lar hareket yaptı bu anca 88 falan gördü maximum. teknik olarak önü açık ama ********lere güvenemiyorum işte. ytd.
    Haklısınız, çok bilinmeyenli denklem gibi.
    Valla ben stratejimi yukarıda da açıkladım, genel kurula kadar çağrının üstüne 3-5 yaparsa basarım, yoksa kurula katılır her ihtimale karşı şerh koyarım.
    Kuruldan sonra düşürmesi için bir sebep gözükmüyor, hisse zaten aşağıda kalmış, hem sektör hem de endeks bazında, ama satışa zorlamak için kuruldan sonra basarsa da şaşırmamak lazım, hani uzun zamandır bekleyenler için gerçekten de zor bir karar, verse hisse gitse çok üzülür, vermezse düşse de üzülür.

Öyle ikilemlerde en iyi çözüm yarısıyla hareket etmek. Oldu da verdiniz yarısını, aşağı düşerse lotları artırarak yerine koyarsınız, yükselirse eldeki yarısıyla sevinilir. Aklıma bundan başka da birşey gelmedi, yine de herkes içinden geldiği gibi karar vermesi en iyi karar olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. 0.76 da bir kalicilik sağladığı artık aşikar. .çok yakinda 0.80 üzerine atacak gibi...Aralık sonuna kadar 0.85 - 0.86 lara ulaşacak tahminlerine. ..

4.  Alıntı Originally Posted by senkap Yazıyı Oku
    0.76 da bir kalicilik sağladığı artık aşikar. .çok yakinda 0.80 üzerine atacak gibi...Aralık sonuna kadar 0.85 - 0.86 lara ulaşacak tahminlerine. ..
    Bu saatten sonra küçük yatırımcının alım yapmak gibi bir niyetinin olmadığını biliyor, ayrıca bu komik çağrı rakamından satmayacağını da anlamış olmalı tahta sahibi. Kendi satışını koyar, kendisi alırsa birşey diyemem...
    Sinekten yağ çıkarır gibi 77-78-79-80 artık hangi kademeden ne koparırsa bu hafta da baskılamaya devam edecek gibi, baktı olmadı dediğiniz rakamlara da çıkarabilir.

5. bu cibiliyetszi mahlukatlar yüzünden bir çok ky borsaya küstü. ky küstüren bu maklukatların aldıkları ah ve beddualarda yanlarına kar kalır inşallah

"Ey İnsan! Kaf Dağı kadar yüksekte olsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma her şeyin bir hesabı var; üzdüğün kadar üzülürsün." #Mevlana

6.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    bu cibiliyetszi mahlukatlar yüzünden bir çok ky borsaya küstü. ky küstüren bu maklukatların aldıkları ah ve beddualarda yanlarına kar kalır inşallah

"Ey İnsan! Kaf Dağı kadar yüksekte olsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma her şeyin bir hesabı var; üzdüğün kadar üzülürsün." #Mevlana
    Maalesef öyle,
    Şuanda bile, bu endeksde hala milleti köşeye sıkıştırıp canını okumaya çalışıyor, bu kadar da küçük hesaplar peşinde koşacak kadar küçülmeyin yahu.

Sayfa 399/782 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •