Sayfa 4/782 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 25 - 32 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Forum resetlenmeden önce foruma yeni kaydolmuştun ve sadece singo hakkında yazıyordun, hala da öyle. Yazı stilin buradaki başka bir üye ile tıpatıp aynı . Ben iki yıldır bu kağıttayım ve tek lot bile satmadım, kimseye de kağıt yükselecek alın ya da 40 kuruşu görebilir satın diye imada bile bulunmam. Hem bu 40 kuruş muhabbetini de kim çıkardıysa geçmiş forumdan görülebilir. Buradaki gerçek yatırımcılar hep birlikte gelir genel kurula, orada tanışırız ve yapabileceklerimizi konuşuruz.

Ben şirkete net en az 25 milyon TL para kaybettiren bir olaydan bahsediyorum. Sen hemen atlıyorsun, sana dokunan nedir hocam söyle de bilelim?
    sadece sin go hakkında yazmadım bak görürsün ama sen sadece sin go yazıyorsun ;) 25 milyonu önemsiyorsun da 80 milyon pazarlama giderine niye bu kadar konuşmuyorsun bana bi açıkla ,bir de madem 2 yildir kâğıttasın genel kurulda tek laf ettin mi senin gibiler genel kurulda hic konuşmaz genelde burada konuşur ;)

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    sadece sin go hakkında yazmadım bak görürsün ama sen sadece sin go yazıyorsun ;) 25 milyonu önemsiyorsun da 80 milyon pazarlama giderine niye bu kadar konuşmuyorsun bana bi açıkla ,bir de madem 2 yildir kâğıttasın genel kurulda tek laf ettin mi senin gibiler genel kurulda hic konuşmaz genelde burada konuşur ;)
    o şişik giderleri biz burada uzun zamandır konuşuyoruz 3 aylıkta 6 aylıkta 9 aylıkta hep bunları tartıştık. hele bir yıllık bilanço da gelsin, detaylı faaliyet raporu açıklansın oradan sayısal olarak herşeyi ortaya dökeceğiz. hissedeyken bir kere genel kurula geldim bu yıl yine katılacağım. O zaman bizi şubat ayında 60-69 hareketi ile yemledikleri ve beklentiye soktukları için ky fazla ses çıkarmadı ve sadece 2 kişi fırça atmıştı. Bu seneki toplantı muhtemelen çok daha ciddi olacak. fake değilsen sen de gel görelim.

3. Güncel takaslara bakan var mı?
    Elimdekiler son veriler değil ama yabancılar da ümidi kesmiş heralde, son 1 ayda 6 milyon satmışlar,
    3,5 milyon iş yatırıma gitmiş, yabancıların ellerinde 5,5 milyon kalmış,

Birde anlamsız bir 8 milyon lotluk transfer var, ata yatırımdan tacirlere.

4.  Alıntı Originally Posted by The_Butz Yazıyı Oku
    Güncel takaslara bakan var mı?
    Elimdekiler son veriler değil ama yabancılar da ümidi kesmiş heralde, son 1 ayda 6 milyon satmışlar,
    3,5 milyon iş yatırıma gitmiş, yabancıların ellerinde 5,5 milyon kalmış,

Birde anlamsız bir 8 milyon lotluk transfer var, ata yatırımdan tacirlere.
    tam da toplamda o kadar lota sahip olan yabancı emeklilik fonları vardı, geçen yıldaki kurulun tutanaklarında görülebilir. Belki onlara aittir bu kalan lotlar.

5.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    tam da toplamda o kadar lota sahip olan yabancı emeklilik fonları vardı, geçen yıldaki kurulun tutanaklarında görülebilir. Belki onlara aittir bu kalan lotlar.
    Hadi biz ky'yiz, bu milyon lot sahibi fonlar neden hiç savaş açmıyor bu hırsızlara,
    yok mudur bu koca fonların avukatları, kök söktürsün bu ********lere

Ek 364
    amor666
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7.  Alıntı Originally Posted by The_Butz Yazıyı Oku
    Hadi biz ky'yiz, bu milyon lot sahibi fonlar neden hiç savaş açmıyor bu hırsızlara,
    yok mudur bu koca fonların avukatları, kök söktürsün bu ********lere
    yabancı emeklilik fonları da kurula katılmıştı, pek birşey konuşmamışlardı. Sonuçta fonların yatırdığı para doğrudan kendilerinin olmadığı için bizim kadar canları yanmıyordur

8.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    o şişik giderleri biz burada uzun zamandır konuşuyoruz 3 aylıkta 6 aylıkta 9 aylıkta hep bunları tartıştık. hele bir yıllık bilanço da gelsin, detaylı faaliyet raporu açıklansın oradan sayısal olarak herşeyi ortaya dökeceğiz. hissedeyken bir kere genel kurula geldim bu yıl yine katılacağım. O zaman bizi şubat ayında 60-69 hareketi ile yemledikleri ve beklentiye soktukları için ky fazla ses çıkarmadı ve sadece 2 kişi fırça atmıştı. Bu seneki toplantı muhtemelen çok daha ciddi olacak. fake değilsen sen de gel görelim.
    tabii ki çok ciddi bi şey olmazsa geleceğim de sen kim olduğunu söyler misin ondan tam emin değilim ben ordayım görüşelim ama doğruyu söyledin yine de bak tahmin ettiğim gibi kurulda konuşmamışsın asıl konuşma yeri orası orada döktür herifler parayı götürüyor burda millet birbirini yiyor orda ses yok

Sayfa 4/782 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •