Sayfa 40/782 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 313 - 320 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Fatih keresteci 2014 Özak gyo nun genel müdürü idi bilgine but z

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Özet Bilgi
    Arsa Alımı Hk.
    İlgili Şirketler
    [SNGYO]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Evet (Yes)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz tarafından İstanbul ili, Beykoz İlçesi, Anadoluhisarı Mahallesi, 37 Ada 76 Sayılı parselde bulunan 98.966,52 m2 yüzölçümlü arazi satın alınmıştır.
    Arazinin 96.754,77 m2' si için toplam 128.866.272,83 TL ödenmiştir. 2.211,75 m2 si için ise arsa sahibi payı %40, Şirketimiz payı %60 olmak üzere kat karşılığı inşaat sözleşmesi yapılmıştır.
    Arazinin mevcut durumu ile piyasa değeri, değerleme firması tarafından 155 milyon TL olarak takdir edilmiştir.
    Değerleme raporu ekte yer almaktadır

3.  Alıntı Originally Posted by harslan Yazıyı Oku
    Özet Bilgi
    Arsa Alımı Hk.
    İlgili Şirketler
    [SNGYO]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Evet (Yes)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz tarafından İstanbul ili, Beykoz İlçesi, Anadoluhisarı Mahallesi, 37 Ada 76 Sayılı parselde bulunan 98.966,52 m2 yüzölçümlü arazi satın alınmıştır.
    Arazinin 96.754,77 m2' si için toplam 128.866.272,83 TL ödenmiştir. 2.211,75 m2 si için ise arsa sahibi payı %40, Şirketimiz payı %60 olmak üzere kat karşılığı inşaat sözleşmesi yapılmıştır.
    Arazinin mevcut durumu ile piyasa değeri, değerleme firması tarafından 155 milyon TL olarak takdir edilmiştir.
    Değerleme raporu ekte yer almaktadır
    Piyasa değerini %25 iskontolu bildirmişler haberiniz olsun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yeni arsa almisiz helal en iyi yatirim topraga yatirim ama Milyar dolarlar konusulan araziler derken hisse 0.58 pehhh

Elephone P8000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ortaklar, Açtım Beykoz Belediye Sitesini, arsaya baktım, ahan da linki:

http://webgis.beykoz.bel.tr/imarduru...parselid=24589

Parselin Plan Fonksiyon Bilgisi :
    1/1000 UIP : ASKERİ STRATEJİK ALANI.

NE İŞ?

6.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    ee nolmuş, inşaatçı olmasalar ne olur? şirketlerin yönetim kurullarına hiç bakmadın mı hayatında? yönetim kuruluna daha çok finansla ilgili arkası sağlam adamları alırlar.
    ne alaksi var, hayatinizda kac kere yonetim kurulu toplantisina girdiniz,
    bagimsiz yonetim kurulu uyeleri genelde sektorun duayenlerinden secilir,
    iso 500 de olan bir sirketin yonetim kurulu uyesi olarak soyluyorum

7.  Alıntı Originally Posted by northerner Yazıyı Oku
    Fatih keresteci 2014 Özak gyo nun genel müdürü idi bilgine but z

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    eski hsbc hazine direktoru olup su an ekonomi kanallarinda cikan ve danismanlik yapan.bir fatih.keresteci daha var, sizin dediginiz fatih keresteci de olabilir ,.hangisi bilemiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by The_Butz Yazıyı Oku
    ne alaksi var, hayatinizda kac kere yonetim kurulu toplantisina girdiniz,
    bagimsiz yonetim kurulu uyeleri genelde sektorun duayenlerinden secilir,
    iso 500 de olan bir sirketin yonetim kurulu uyesi olarak soyluyorum
    1- türkiyedeki şirketlerin sanayicisinden inşaatçısına, koçundan sabancısına hepsi tel maşadır, müsebbibi ara eleman ülkesi olmamız ve genel olarak taşeronluk yapmamızdır.

2- bizdeki şirketlerin kazançlarını, medeni ülkelerdeki fırsat eşitliği ve hür teşebbüs iradesiyle mütemmim kazanma biçimleriyle kıyaslayamazsınız.

3- piyasadaki o gördüğünüz allı pullu inşaat firmalarının hepsi mahalle arası apartman inşaatından gelmiş, bir çoğu inşaatçı olmayan, inşaatçı olanları da ne yeterli teknik bilgiye haiz ne de yetkin elemanlardan oluşur, biraz teknik gerektiğinde hemen yurtdışına koşup oradan hizmet almak zorunda kalırlar, yaptıkları işler basit inşaat ve sanayi montaj hizmetleridir. sanayiide de fark yoktur.

4- türkiyede iş yapan sanayicisinden inşaatçısına en büyüğünden en küçüğüne, siyasal erkle yakın ilişkilerden ve ihalelerden nemalanır, bugün a partisi 20 yıl önce b partisi 40 yıl önce c partisi olur,

yani bu adamlar eşşek bağlasan para kazanacak pozisyona doğal olarak haizdirler, varlık sebepleri ülke kaynaklarının aşırı derecede sömürülmesi olmasından sebep duayen muayen değildirler.

20 yıl önce bu ülkede söz sahibi inşaat firmalarının bugün bir tanesi bile yoktur mesela. yaşı biraz genç olanların haberi bile yoktur.

son olarak duayen kelimesi, türkçede yeni yetme tv sunucularının cahilliğinin ve dahi eblekliğinin halka sirayet etmesiyle yanlış kullanılmakta; şu sonradan görme mütayit tayfanın bi apartman dikip adını bilmem ne konakları koyma acuzeliğindeki gibi, kavramın içi boşaltılmakta ve bayağılaştırılmakta.

bir sektörün bir tane duayeni olur, o da çoook az kişiye söylenir, askeriyedeki mareşallik gibidir. mesela operation systems denince, konvansiyonel sistemlerde bill gatesi alternatif OS için steve jobs ı duayen gösterebilirsiniz.

yani sözün kısası, bir türk şirketinde çok ıncık cıncık yapmaya gerek yok, duayen muayen hiç yok. ayrıca sinpaşın genel müdürü olan kadın bizatihi pazarlama elemanlığından gelmekte cvsinden gördüğüm kadarıyla, a firması gıda toptancısı, b firması kara para aklayıcısı olabilir.

ve dahi duayenliğe muayenliğe ihtiyaç olmaz. nasıl vergileri ayarlatamasyon yaparız nasıl neyi kaparız bilmesi gerekir, o yeterlidir.

sonuçta burası amerika değil yapılan iş sadece; apartman dairesi, civata,tişört, montaj araba, yurtdışından alınan siparişin şartname ve dizayn doğrultusunda ecnebinin talebi ve kontrolüyle üretildiği bir mahal.

saygılar,

duayen: herhangi bir alanda üzerine tanınmayan,o alanın en donanımlı,en bildik,en uzman kişisi. ilk olan kişi.
    kıdem bakımından başta gelen, bir meslekte yaşça ve kıdemce kuvvetli olan kimse
    Son düzenleme : bitpire; 13-04-2017 saat: 23:55.

Sayfa 40/782 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •