Sayfa 401/782 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by senkap Yazıyı Oku
    Bu ne biçim bir adammış. .hiç Allahtan kuldan utanmıyor
    . 0.79 u hiç görmeden nasıl 13.500.ooo lotu 0.78 den satabilir. .anlayabilen biri anlatsın arkadaş ya...
    işte piyasa dışı alım yapmış kardeş, kendi şirketleri arasında alan da veren de aynıdır diye düşünüyorum... bu yine iyi, zamanında bu o...ları piyasa fiyatı 60lı kuruşlardykene yine 78 kuruştan tezgah altı alışveriş yapmıştı, sonuçta spk'ya uygun nereyi boş buluyorlarsa dolduruyorlar. Bunların herhangi bir manevi değeri prensibi yok, makyavelist bunlar... ytd
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

2. 1-Uzman kuruluş raporuna göre öz kaynak 2.7 milyar tl çıkmakta sermaye 900 milyon ise 3 tl defter degeri olacak

2-Projeleri de boş degil Sinpaş yapının sinerji katacagı aşikar

3-En önemlisi %20 vergi istisnası olacak.

Eksiler neler dersek

1-800 milyon tl yakın kabaca 215 milyon dolar döviz borçlusu olması

2-Yükselen faizler

ayrılma hakkı veya ayrılmama hakkı yatırımcı nın takdiri 78 kuruş adil deger degil ama Spk son 1 aylık ortalama demiş bir kere

3. 2-Projeleri de boş degil Sinpaş yapının sinerji katacagı aşikar
    projeler boş değil ama geçmiş projelerde düzgün bir kar göremedik kardeş, maliyetler şişmiş kar marjı kalmamış
    gyo'da bu hep vardı ama kar gösteriyorlar mı ki vergisi olsun?

Ben de kağıtta olan biri olarak istiyorum ki 3-4 lira olsun zaten C grubu satılabilir hisse oranlarında gerçekleşecek müthiş artış hisseleri ya piyasaya ya da kurumsal ortaklara satacaklarını düşündürdü bana, bu fiyatlardan da satarlarsa kar yapamayacaklarına göre... ama dediğin şeyler hep vardı ve bunlar bir yolunu buldu p.ç ettiler bu güzellikleri.... ytd
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    En son Metro da Galip ,çok az bir zaman kala bedelli sermaye arttırımını iptal etti..Ardından tahsisli sermaye arttırımına gitti..Burada da buna benzer iptaller,ertelemeler gibi yeni gelişmeler olabilir mi? Çünkü ayrılma fiyatından verin alırım diyor haftalardır.Yapıştırdı onu 0,78 e...Versem de kurtulsam diyorum zaman zaman.Bilenler bir yorumlasın satalım mı , bekleyelim mi?

5. Daha önce de yazdım, bu kağıdın en büyük sorunu imtiyazlı hisseler. Bu hisseler oldukça, hicbir kurumsal yatırımcı veya yabancı bu kâğıda uzun vadeli yatırım yapmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    projeler boş değil ama geçmiş projelerde düzgün bir kar göremedik kardeş, maliyetler şişmiş kar marjı kalmamış
    gyo'da bu hep vardı ama kar gösteriyorlar mı ki vergisi olsun?

Ben de kağıtta olan biri olarak istiyorum ki 3-4 lira olsun zaten C grubu satılabilir hisse oranlarında gerçekleşecek müthiş artış hisseleri ya piyasaya ya da kurumsal ortaklara satacaklarını düşündürdü bana, bu fiyatlardan da satarlarsa kar yapamayacaklarına göre... ama dediğin şeyler hep vardı ve bunlar bir yolunu buldu p.ç ettiler bu güzellikleri.... ytd
    sinpaş yapı oldugu için istisna yoktu şimdi gyo olacagı için yazdım

Ölürüm de 78 in üstüne atmam diyor uzun zamandır...

8.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    1-Uzman kuruluş raporuna göre öz kaynak 2.7 milyar tl çıkmakta sermaye 900 milyon ise 3 tl defter degeri olacak

Eksiler neler dersek

1-800 milyon tl yakın kabaca 215 milyon dolar döviz borçlusu olması

2-Yükselen faizler

ayrılma hakkı veya ayrılmama hakkı yatırımcı nın takdiri 78 kuruş adil deger degil ama Spk son 1 aylık ortalama demiş bir kere
    bu hesap yanlış sinpaş ypının kol gibi borçlarını hesaplamamışsın. defter değeri 3 lira falan olmayacak.

Sayfa 401/782 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •