Sayfa 430/782 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. 1.1.2017-31.12.2017 Net donem zarari : 42.745.759.92 TL

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/661020

Iyi uykular...

2. Bakin! adam gibi adam gorun, gorun de ornek alin!

http://www.borsagundem.com/haber/yil...oruyor/1276888

Prestij ve karizma, para ile reklam ile ya da zorlama ile kazanilmiyor, yaptiklarinla ve adinla kazaniliyor.

Birileri olur arkalarindan rahmet okunur, birileri olur arkasindan beddualar okunur.

3. pazarlama satış yönetim gideri 83 milyon tl. yuh be sultangazide çekmeköyde ev yapıyon maliyete bak. özak gynin otelleri avmleri var. an itibariyle tek bir projesi 5.1 milyar tl devam ediyor, 7 milyon gideri var. zamanı gelince hesabını verirsiniz bir gün.

4. Utanmazlar,
    kul hakkı dedik
    tınlamadınız
    yetim hakkı dedik,
    tınlamadınız
    hiçmi utanma duygusu yok sizlerde,
    böyle kul hakkı yiyerekmi büyüteceksiniz,şirketlerinizi
    Her değeriniz para hırsı olmuş
    yediğiniz kul ve yetim hakkı ile,
    başkalarının üzüntüleri,
    size inanan ve şirketinize yatırım yapan bunca insanın
    çektiği ve çektirdiğiniz tüm acılar,
    hiçmi sızlatmaz
    vizcdanınızı,
    para hırsının kör ettiği gözleriniz
    hiçmi görmez madur ettiklerinizi
    3 mt kefen bezi sonunda götüreceğiniz yanınızda,
    ha birde
    aldığınız ahlar,
    yediğiniz kul hakları
    taşıyacağınız sırtınızda,
    tabi inanıyorsanız,
    10 sene önce 7 liradan sat
    10 sene sonra 0,50 den 0,75 ten toplamak için yıllarca süründür insanı
    bu hangi vicdan sığar,
    hiçmi empati yapmazsınız siz,
    Son düzenleme : teosensoy; 20-02-2018 saat: 18:02.

5. Buradan sizlere bir kez daha sesleniyorum. Bir araya gelin, biz haziriz deyin, hep birlikte harekete gecelim!
    Uygulanacak plani buradan aciklamak dogru olmaz, bu cakallar ve adamlari tum forumlari cok siki takip ediyorlar ve hemen onlemini alirlar ve yapilacak her sey bosa gider. Forumlarda bilgi kirliligi yapan, kafa bulandiran, moral bozmaya calisan trolleri var, uyanik olun! Burada kimseyi yonlendirmeye calismiyorum, kimseye al, sat, tut vs. tavsiyesi vermiyorum ve hic kimsenin adami degilim. Yapmaya calistigim sey sadece madurlari bir araya getirerek, haklarini aramalarina vesile olmak. Bunun icin sizden en ufak bir beklentim yok, cunki ben de sizin gibi bir madurum ve cikis yolu sadece ortak hareket etmekten gectigini cok iyi gorebiliyorum. Su bir gercek ki, ortada iyi niyet yok ve olacagini da hic beklemeyin, yedigi kaba si.an bir adam'dan iyi niyet beklemek hayalperestlik olur. Eger benim zararim buyuk, sonuna kadar mucadele edecegim diyorsaniz, gelin birlesip hep birlikte mucadele edelim. Yoksa sagda solda bireysel aglasmalarin hic kimseye bir faydasi olmayacak, bunu bilin.

6.  Alıntı Originally Posted by demircan Yazıyı Oku
    Bakin! adam gibi adam gorun, gorun de ornek alin!

http://www.borsagundem.com/haber/yil...oruyor/1276888

Prestij ve karizma, para ile reklam ile ya da zorlama ile kazanilmiyor, yaptiklarinla ve adinla kazaniliyor.

Birileri olur arkalarindan rahmet okunur, birileri olur arkasindan beddualar okunur.
    ya bırak arkadaş verdiğin örnekteki adamın ne yaptığını bilmiyor musun? adam sermayeyi yurtdışına çıkardı bankalara patlattı borçları. bunları al birini vur ötekine

7.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    ya bırak arkadaş verdiğin örnekteki adamın ne yaptığını bilmiyor musun? adam sermayeyi yurtdışına çıkardı bankalara patlattı borçları. bunları al birini vur ötekine
    murat ulker le bu buyuk sahtekar hirsizi ayni kefeye koyarsan cok ayip etmis olursun

8. bunun yüzünden ekgyo kaçacak.....bukadar uzatmanın alemi ne anlamıyorum......

Sayfa 430/782 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •