Sayfa 461/782 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. geri alım proğramı açıkladılar ama 200 300 bin lot alabiliyorlar günlük demekki paraları yok gariban şirketcik sahiplerinin?

2. sayın çelik, 2007 yılında sinpaş gyo yu halka 759 milyon dolar piyasa değerinden arzettiniz.o güngü şartlarda şirketin varlıkları şimdikinin dörtte biri kadar idi.bu arz geliri ile yeni arsalar , yeni işmerkezleri satın alıp servetinizi 4 e katladınız.maalesef küçük yatırımcının elindeki hisselerin değeri 115 milyon dolara düştü.dolar bazında sizin varlıklarınız 4 e katlarken size ortak olan zavallı küçük yatırımcının serveti 7 kat azaldı.bu nasıl bir oyundur. bu nasıl bir düzendir. sizde kaybetseniz kader deriz sineye çekeriz. ama siz sürekli büyürken küçük yatırımcı iflas noktasına geldi. türkiyedeki sermaye piyasalarını takip eden kuruluşlar şimdiye kadar görmezden geldi. bundan sonra sayın zeybekçiye,sayın cumhurbaşkanına ayrıntılı mektup yazacağız. hakkımızı arayacağız bundan emin olabilirsiniz. ağlayanın malı gülene hayır getirmez.

3.  Alıntı Originally Posted by asmturk Yazıyı Oku
    küfür kıyamet olayına ben de katılıyorum.hiç gerek yok.hem beddua döner durur sahibini bulur derler.yatırım yapıyoruz.mecbur da değiliz.mesela ben.hisseyi alırken önüme bir vade koyuyorum.o vade sonunda istediğim yere gelmezsse satıp başka hisse alıyorum.zamanında goldaş hissem vardı.forumda biri hep beddua ederdi.firma batsın bitsin felan derdi.evet firma battı.kim kaybetti...patronlar kaybetti ama umrumda değil ki.benim param gitti goldaşta.o yüzden benim fikrim tabi kide beni bağlar ama bir hisse psikolojinizi bozuyorsa asıl sıkıntı orda...goldaş benim için çok iyi bir ders oldu bu anlamda
    goldaşın sahipleri battımı dediniz!!!!?. goldaş battı, sahibi olan yalınkaya holding devam ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    goldaşın sahipleri battımı dediniz!!!!?. goldaş battı, sahibi olan yalınkaya holding devam ediyor.
    yalınkaya holding ve bünyesindeki tüm şirketler faliyet halinde değil.yalınkayalar birden kayboldu ortadan.2012 den itibaren yoklar.goldaş hakkında açılan dava ingiliz mahkemelerinde olumlu sonuçlandı.biz de bir umut bekliyoruz borsaya belki döner diye...ama yalınkaya holding goldart holding vs.hiçbiri yok artık

5.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    sayın çelik, 2007 yılında sinpaş gyo yu halka 759 milyon dolar piyasa değerinden arzettiniz.o güngü şartlarda şirketin varlıkları şimdikinin dörtte biri kadar idi.bu arz geliri ile yeni arsalar , yeni işmerkezleri satın alıp servetinizi 4 e katladınız.maalesef küçük yatırımcının elindeki hisselerin değeri 115 milyon dolara düştü.dolar bazında sizin varlıklarınız 4 e katlarken size ortak olan zavallı küçük yatırımcının serveti 7 kat azaldı.bu nasıl bir oyundur. Bu nasıl bir düzendir. Sizde kaybetseniz kader deriz sineye çekeriz. Ama siz sürekli büyürken küçük yatırımcı iflas noktasına geldi. Türkiyedeki sermaye piyasalarını takip eden kuruluşlar şimdiye kadar görmezden geldi. Bundan sonra sayın zeybekçiye,sayın cumhurbaşkanına ayrıntılı mektup yazacağız. Hakkımızı arayacağız bundan emin olabilirsiniz. Ağlayanın malı gülene hayır getirmez.
    çok içten yazılmış bir sitem...birleşmeden önce 0.35 gibi olan pd/dd de şu an 0.70 görünüyor...artık o bakımdan da ucuz degil şirket ...bu borsa sizi ömür boyu unutmayacak ey sinpaş...!!!
    @karahanager

6.  Alıntı Originally Posted by KARAHAN Yazıyı Oku
    çok içten yazılmış bir sitem...birleşmeden önce 0.35 gibi olan pd/dd de şu an 0.70 görünüyor...artık o bakımdan da ucuz degil şirket ...bu borsa sizi ömür boyu unutmayacak ey sinpaş...!!!
    0.47 lerde miydi neydi Bugün matriks de bi baktım 0.70

Bir yanlışık olmasın neye göre hesaplandı daha birleşmiş bilançolar yayınlanmadı

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    0.47 lerde miydi neydi Bugün matriks de bi baktım 0.70

Bir yanlışık olmasın neye göre hesaplandı daha birleşmiş bilançolar yayınlanmadı
    çünkü özkaynaklarda sadece ödenmiş sermaye gözüküyor, diğer kalemler sıfırlandı. Bilanço allak bullak oldu, mart 2018 açıklanmadan da neyin ne olduğunu anlamayacağız.

8. Bu gün cumartesi tatil
    yarın pazar tatil,
    ey sinpaşı bu hale getiren
    her kim veya kimlerse, ucundan kıyısından vesile oluyorsa
    allahın inayeti, hakkı, adeleti bu hafta sonuda
    sizin ve sevdiklerinizin üzerine olsun.
    Kuşkusuz ki hesap soranların en adeletlisi odur.
    Ona sığındı madur ettikleriniz,
    Yediğiniz kul, yetim hakları,
    Eninde sonunda ayaklarınıza dolaşacaktır her şey;
    Bu dünyada ve ahirette
    Siz ve sevdiklerinizin,
    Ve sizler her kim yada kimlerseniz,

Sayfa 461/782 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız