Sayfa 481/782 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by tokborist.. Yazıyı Oku
    O.78 hisselerini almak için çağrı yapan avni burdan neden almaz demekki kendi hissesine kendide güvenmiyor,geri alım proğramı açıkladığı halde

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence çağrı işlemlerini kendi topladıkları senetleri şirkete 0,78 den kakalamak için kullandılar.Sattıkları senetleri yerine koymak için her fırsatı kullanıyorlar...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

2. Biz kolu bacağı kestik kalanlara rabbim bol sabır ve kazanç nasip etsin inşallah...

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Bence çağrı işlemlerini kendi topladıkları senetleri şirkete 0,78 den kakalamak için kullandılar.Sattıkları senetleri yerine koymak için her fırsatı kullanıyorlar...
    0,78 kakalama ve kaynak yaratma için dediğiniz gibi kullanıldı ancak Hiç sanmıyorum başkalarında yani dışarda topu topu olsa en fazla 14 milyon lot kalmıştır. Bu kadar için kendilerini yırtmazlar bence genel borç durumu kötü dolar borcu nerdeyse 2 ye katladı ve sonu muamma.... umarim zengin akılsız bir Arap bulurlarsa satar kurtulurlar yoksa hep beraber batma ihtimali giderek artıyor. Zaten şirket içi değişikliklerle batarız diye yerinide hazır ettiler

4. Bu simpaş'ın sahiplerinin ta allah belasını versin, lan allah için kağıdınıza sahip çıkın. Rezil ettiniz amk beceremiyorsanız bırakın borsa kotundan ayrılın bizde sizin gibi ş... lerden kurtulalım.

5.  Alıntı Originally Posted by engürü06 Yazıyı Oku
    Bu simpaş'ın sahiplerinin ta allah belasını versin, lan allah için kağıdınıza sahip çıkın. Rezil ettiniz amk beceremiyorsanız bırakın borsa kotundan ayrılın bizde sizin gibi ş... lerden kurtulalım.
    1 milyar 115 milyon dolar borcu var. Şimdi karar verme aşamasındalar. Hisse devirleri ile batma pozisyonu için önlemde alındı, soymak için eskisi lağvedildi yeni yan şirket kuruldu. Kısaca adam bu borca sahip olmak değil hemen kurtulmak niyetinde neresine sahip çıksın kağıdın 😜

6. Sonuç batacak mı yani. Batmazsa ta a...amk. asıl bu tip şirketleri borsaya kote eden spk suçlu kardeşim siz bunları yatırmcıyı dolandırsınlar diye mi borsaya açıyorsunuz adamların her tarafından ********lik akıyor hafta başından beri borsa yükseliyor bunlar halen aşağı basıyor batın amk çokta umrumda geberin amk. En fazla 5000 lira kumar oynadım derim.

7. Pay Alım Satım Bilgileri

Açıklamalar

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu şirket merkez adresinde toplanarak
    Şirket portföyünde yer alan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nin (SNGYO) hisse senetlerinden 4.354.926 adedinin borsa dışı işlem ile 0,62 TL fiyattan olmak üzere toplam 2.700.054,12 TL bedelle satılmasına, katılanların oybirliği ile karar vermiştir.

Pay Alım Satım Bilgileri
    İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
    09/07/2018 Satım (Sell) 4.354.926 0,62 2.700.054,12 4.354.926 % 0,7258 0 % 0

belki etkisi olur

8.  Alıntı Originally Posted by seth87 Yazıyı Oku
    Pay Alım Satım Bilgileri

Açıklamalar

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu şirket merkez adresinde toplanarak
    Şirket portföyünde yer alan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nin (SNGYO) hisse senetlerinden 4.354.926 adedinin borsa dışı işlem ile 0,62 TL fiyattan olmak üzere toplam 2.700.054,12 TL bedelle satılmasına, katılanların oybirliği ile karar vermiştir.

Pay Alım Satım Bilgileri
    İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
    09/07/2018 Satım (Sell) 4.354.926 0,62 2.700.054,12 4.354.926 % 0,7258 0 % 0

belki etkisi olur
    Oldu zaten 0.51

Sayfa 481/782 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •