Sayfa 486/782 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Yatırımcı ilişkilerinden alınan bilgi 25 ekime kadar ödenecek.0.045.o güne kadar dökülen dökülür kalanlarla yola devam.YTD...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cahiladam Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerinden alınan bilgi 25 ekime kadar ödenecek.0.045.o güne kadar dökülen dökülür kalanlarla yola devam.YTD...

25 ekime kadar elimize kap tan bir mektup gelmesin ‘yaşanan olağan üstü gelişmelerden dolayı prasız kaldık.,1/3 alırsınız’ diye

3. Senin 1/3 takıntın var sanırım. Çocukluğunda ne yaşadıysan artık bir inmek lazım.sen varsa elinse sat kardeş almak için bekliyorlar.YTD...

4.  Alıntı Originally Posted by cahiladam Yazıyı Oku
    Senin 1/3 takıntın var sanırım. Çocukluğunda ne yaşadıysan artık bir inmek lazım.sen varsa elinse sat kardeş almak için bekliyorlar.YTD...

gayet olası bir durum yazdım. Velev ki dediler ne olacak diyorum ? hoop kapa bir yazı kusura bakmayın böylesi şirket için daha hayirli olacak diye...kim nediyebilecek ? yoksa bende isterim temettü kim istemez

5.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    gayet olası bir durum yazdım. Velev ki dediler ne olacak diyorum ? hoop kapa bir yazı kusura bakmayın böylesi şirket için daha hayirli olacak diye...kim nediyebilecek ? yoksa bende isterim temettü kim istemez
    Falanlarla filanlarla yürüyeceksek bende derimki bugün hazine bakanının yaptığı telekonferans toplantısı sonrasında büyük bir yatırımcı Türkiyede inşaat faaliyetleri için firma satın alması yapabilir. Simpaşın projeksiyonundan çok etkilendi ve bu tahta çok cazip. Ne dersin.şimdi senin tezine karşı benim tezim. Dünden beridir benim yazdıklarımı çürütme eğilimini bırak ve reel konularla devam edelim.ara firmayı sor didik didik.bişey öğrenirsen paykaş.YTD...

6.  Alıntı Originally Posted by cahiladam Yazıyı Oku
    Falanlarla filanlarla yürüyeceksek bende derimki bugün hazine bakanının yaptığı telekonferans toplantısı sonrasında büyük bir yatırımcı Türkiyede inşaat faaliyetleri için firma satın alması yapabilir. Simpaşın projeksiyonundan çok etkilendi ve bu tahta çok cazip. Ne dersin.şimdi senin tezine karşı benim tezim. Dünden beridir benim yazdıklarımı çürütme eğilimini bırak ve reel konularla devam edelim.ara firmayı sor didik didik.bişey öğrenirsen paykaş.YTD...

Yanlış anlamayın lütfen teziniz işlemez bunlara çünkü inşaat sektörünün en parlak en cafcaflı dönemlerinde kağıt bu hale geldi..bunlar işi bitirmiş, her türlü oyunu çevirdiler. ortada tamamen bir güven sorunu var ve yeni yatırımcının gelmesi çok zor.

Lenovo Z2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by cahiladam Yazıyı Oku

Sonuçta benim hissem de var umarım ben yanılırım da Qatar dan geleceği söylenen 15 milyarın en azından 1 milyarı bunlara gider sulak yeşilliğe hasret kalan katarlılar güzel projelerde oturur gittiğimiz her yerde mutlu Mesut bir sürü katarlı kardeş görürüz. Kapısını çalıp kek poğaça götürür altın günlerine davet ederiz. Sen bu realite ile devam et. Asıl benim kendimi sorgulamam lazım senin gibi bir zihniyet ile nasıl olmuşta bu ********lerin hissesine bulaşmışım diye.

8.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    1 milyar 115 milyon dolar borcu var. Şimdi karar verme aşamasındalar. Hisse devirleri ile batma pozisyonu için önlemde alındı, soymak için eskisi lağvedildi yeni yan şirket kuruldu. Kısaca adam bu borca sahip olmak değil hemen kurtulmak niyetinde neresine sahip çıksın kağıdın 😜
    Anlamak mümkün değil,bunları yazıyorsan elinde hisse varsa sat kurtul. Tahtada alıcı var.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Sayfa 486/782 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •