Sayfa 5/782 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 33 - 40 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. http://www.milliyet.com.tr/-torba-ka...onomi-2401926/
    Torba yasa Meclis'ten geçti! Vergi indirimi ve KDV istisnası yasalaştı
    TBMM Genel Kurulunda,mükelleflere vergi indirimi ve yabancılar ile gurbetçilere konut ve iş yeri satışında KDV istisnasını da içeren "torba kanun teklifi" kabul edilerek yasalaştı.

2. Hadin gari SiNPAŞ'a

3.  Alıntı Originally Posted by HAVACI06 Yazıyı Oku
    Hadin gari SiNPAŞ'a
    zaten sinpaşdayız,elimizde patladı..

4.  Alıntı Originally Posted by tokborist.. Yazıyı Oku
    zaten sinpaşdayız,elimizde patladı..
    bu işte ben dahil zarara giren insnları zarara sokan bazı tipler var , satmam uçacak kacacak vb. diyerek beklettiler en azından ben dahi olumsuz etkilendim sanki satma taraftarı olan veya hisse gitmez diye yorum yapanlrı patron yanlısı manipulatör gösterip asıl manipulasyonu yaptılar yani bedava fiyata tutturdular bunlardan biri 45 gün sonra patlayacak sabredin diyordu millet sabretti ama elinde patladı bu adam kimse aslında 45 sonra çöküşü işaret ediyordu ama borsa genel olarak ralli yaptığı için çökertemediler korktular ,şimdi kalkmış bende mağdurum edebiyatı yapıyor bunlara inananlar hak ettiler fazlasıyla bunları ben de dahil biri de burada beni kurula davet ediyorben kurula geleceğim ama eminim ki buradaki nikini kurulda söylemeyecek zaten tutanaklarda burada ki gibi konuşan atıp tutan biri de yok kendi de dedi , bundan sonra konsolide bilançoyla herşey netleşir bu hissede ,bu kadar kar edip iç eden bu büyüklükte bir firma daha varmı bu ülkede yani 600 ml. sermaye ve özvarlık ta dikkate alındığında varsa bilen lütfen yazsın

5. Çoktandır statik, finans borçlara karşılık likit durumu zayıf. Buda hisseye ilgiyi düşürmekte.

Ayrıca daha nitelikli gyo olması için sadece konut satışları değil, önemli miktar sabit kira gelirleri de olabilmeli

Sabit kiralama varlıkları olan grubun diğer şirketlerinden Servet gyo, Flat offices ve Sinpaş yapının bazı varlıklarıyla birleşirse böyle bir yapılanma için biraz yol almaya başlamış olur.

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    bu işte ben dahil zarara giren insnları zarara sokan bazı tipler var , satmam uçacak kacacak vb. diyerek beklettiler en azından ben dahi olumsuz etkilendim sanki satma taraftarı olan veya hisse gitmez diye yorum yapanlrı patron yanlısı manipulatör gösterip asıl manipulasyonu yaptılar yani bedava fiyata tutturdular bunlardan biri 45 gün sonra patlayacak sabredin diyordu millet sabretti ama elinde patladı bu adam kimse aslında 45 sonra çöküşü işaret ediyordu ama borsa genel olarak ralli yaptığı için çökertemediler korktular ,şimdi kalkmış bende mağdurum edebiyatı yapıyor bunlara inananlar hak ettiler fazlasıyla bunları ben de dahil biri de burada beni kurula davet ediyorben kurula geleceğim ama eminim ki buradaki nikini kurulda söylemeyecek zaten tutanaklarda burada ki gibi konuşan atıp tutan biri de yok kendi de dedi , bundan sonra konsolide bilançoyla herşey netleşir bu hissede ,bu kadar kar edip iç eden bu büyüklükte bir firma daha varmı bu ülkede yani 600 ml. sermaye ve özvarlık ta dikkate alındığında varsa bilen lütfen yazsın
    kurulda görüşürüz ortak, yeter ki gel, yatırımcı payını savunmazsa, bunlar kendileri çalıp kendileri oynamaya devam eder.

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Çoktandır statik, finans borçlara karşılık likit durumu zayıf. Buda hisseye ilgiyi düşürmekte.

Ayrıca daha nitelikli gyo olması için sadece konut satışları değil, önemli miktar sabit kira gelirleri de olabilmeli

Sabit kiralama varlıkları olan grubun diğer şirketlerinden Servet gyo, Flat offices ve Sinpaş yapının bazı varlıklarıyla birleşirse böyle bir yapılanma için biraz yol almaya başlamış olur.
    adamların niyeti o değil ki,
    halka açık sngyo'yu diğer şirketlerin gider yükünü sırtlaması (faaliyet ve finansman) ve medyatik yüzü olarak kullanıyorlar,
    bu şirketin kar etmesi umurlarında bile değil ki,

uzun lafın kısası, spk'nın bu kadar etkisiz olduğu bir ortamda biz şirketlere değil patronlara ortak oluyoruz,
    doğal olarak şirketin sermayesine, özvarlığına değil patronun ne kadar şerefli ve haysiyetli biri olduğuna bakmak lazım,

8.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    kurulda görüşürüz ortak, yeter ki gel, yatırımcı payını savunmazsa, bunlar kendileri çalıp kendileri oynamaya devam eder.
    tamam ortak kurulda gorusuruz

Sayfa 5/782 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •