Sayfa 505/782 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Bas git bide senle uğraşmayalım
    )))))))))))))))))

2.  Alıntı Originally Posted by xxswordxx Yazıyı Oku
    Birkac yildir yazilanlari takip ederim, ama hic mesaj yazmamistim. Adam gibi bir soru sordum ama adam olmayan biri cevap vermis. Ne soytari insanlar var internetin gizeminin arkasina saklanip tanımadığı birine bu sekilde hitap edebilen. Aklini alirim senin cocuk, ama bir bocekle ugrasacak vaktim yok...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ayın 2 sinde temettü dağıtılmış hesaplara yatmış sen çıkıyorsun ayın 7 sinde temettü hesaplamasından bahsediyorsun gündemi biraz yakından takip et kardeş burada çok işimiz var birde seninle uğraşmayalım.

3. Ne olursa olsun, adabinla terbiyenle var olursun. Ugrasmak istemiyorsan yanit vermezsin olur biter, forumun mecburi cevaplayicisi degilsin sonucta...

4. Arkadaşlar kendi aranızda tartışmayı bırakın bu sinpaşın hali ne olacak ondan haber verin. Sanırım bu ********ler hisseyi 0.20 kuruşa kadar verecekler.

5.  Alıntı Originally Posted by engürü06 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kendi aranızda tartışmayı bırakın bu sinpaşın hali ne olacak ondan haber verin. Sanırım bu ********ler hisseyi 0.20 kuruşa kadar verecekler.
    Tartışma çift taraflı olur., lüzumsuzun biri yellendi sağolsun kuzeyli kardeş camı açmış ortamı havalandırmış evet bu ********ler getirsin ,20 lere de bende ortalamamı düşürsem., battı balık yan gider hesabı

6. Daha hala terbiyesizligini devam ettiriyosun. Nasil bir varliksin sen yahu. Moderator de gormuyor galiba bunu. Yellendi mellendi. Terbiyesiz herif, salak salak bulasmayi birak agzimi bozduracaksin bana. Pisman oldum ha bi soru sorduguma. Ne olmus burasi boyle.

7.  Alıntı Originally Posted by xxswordxx Yazıyı Oku
    Daha hala terbiyesizligini devam ettiriyosun. Nasil bir varliksin sen yahu. Moderator de gormuyor galiba bunu. Yellendi mellendi. Terbiyesiz herif, salak salak bulasmayi birak agzimi bozduracaksin bana. Pisman oldum ha bi soru sorduguma. Ne olmus burasi boyle.

ossurdun sictin desem daha mi terbiyeli olurdu cok nazik gordum seni cicim, saracak adam ariyorum boz agzinida sana bir yukleneyim işte sngyo bizi soktugun hallere bak, kirilgan, nazik bir arkadasa nerdeyse giydirmek uzereyim. Utan avni bunlarin butun sorumlusu sensin

8. Bu akşam bilanço gelecek.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir... Zaten kendime faydam yok...

Sayfa 505/782 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •