Sayfa 51/782 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 401 - 408 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by tatomoto Yazıyı Oku
    Tavan kapatırım acaba

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İmkAnsız gibi gorunuyor aşagıya basmak için fırsat kolluyor gibi görünüyor...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by fajarta82 Yazıyı Oku
    İmkAnsız gibi gorunuyor aşagıya basmak için fırsat kolluyor gibi görünüyor...

Neden bu kadar negatifsin fajarta bence 1- 2 hafta içinde 0,72-0,82 bantına oturacak gibi

3.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Neden bu kadar negatifsin fajarta bence 1- 2 hafta içinde 0,72-0,82 bantına oturacak gibi

inş senin dediğin gibi olur lakin bende arkadaş gibi düşünüyorum 67 dediğinde sürekli tepesine basıyolar gibi geldi bana umarım yanılırız

4. Bu hisse nin dediğiniz gibi %30-40 yukseliş potansiyeli olsaydı emin su an kimse bu fiyattan alış fırsatı vermezdi ki toplamaya silkelemeye calışılıyor dense emin olun 6-7 senede toplayacagını toplamıştır. Benim sahsi düşüncem malı taşıyacak birilerini arıyorlar gibi hissediyorum ben

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Hatta soyle diyelim bugun hisseyi alanlardan 61-62 den alan var mı yoksa bugun atlayan herkes 65-66 dan mı aldı

Alıntı Originally Posted by fajarta82 Yazıyı Oku
    Hatta soyle diyelim bugun hisseyi alanlardan 61-62 den alan var mı yoksa bugun atlayan herkes 65-66 dan mı aldı

ben 66'dan atladım valla.

7.  Alıntı Originally Posted by fajarta82 Yazıyı Oku
    Hatta soyle diyelim bugun hisseyi alanlardan 61-62 den alan var mı yoksa bugun atlayan herkes 65-66 dan mı aldı

Ben 64 ten aldım daha öncede 0,6 dan ancak hissede birileri el değiştirecekse böyle %7-8 lerle olmaz bu iş + ben uzun vadeli girdim bu işe bu hisse gerçi ancak inşaat yapmayı durdurursa karını realize eder ve defterde görürüz yoksa hoop tapu teslim tam kar açıklanacak hayda yeni arsa yeni yatirim ky da nanik. Ama burda 10-15 milyon parasi olan at koşturur inanırım. Belki bu koşanlardan bazıları sıkıldı yeni at arabası arıyorlar ama nafile hayvan terli böyle minnoş çıkışlarla kimse soyunmaz bu işe. Buarada bugün olanlar Avni nin umrumda bile değil

1.373.430-0,65 / 0,66-1.238.402
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 51/782 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •