Sayfa 510/782 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    bu vakıftaki lotlar zaten dolaşımda olmayan lotlar geri kalanı önemli...225 milyon lot dolaşımda. kalanı zaten çeliğin..
    bu dallamalar dolaşımda olan lotlarında çoğunu topladı. kısaca sende bende büyük küçük abilerde toplamda 94 milyon lot kaldı. Ancak sadece bu 94 milyon lotun peşinde olduklarını düşünmüyorum. Dedim ya şahsi kefaletleri yok, zikime <sngyo bu saatten sonra sağdığımız yeter deyip batırırlarsa ozaman kendi adıma sıçtığımın resmidir. Yoksa bir arkadaşın dediği gibi yarın bir gün gerçekten istesinler çok kısa zamanda 10-tl bile yaparlar. Bankalara gidip para isteseler git önce götünü topla 0,30 a düşmüş hissen derler adama bunlar eğer 1-2 ay içinde 1-tl ye getirmesinler ozaman harbiden zikmişim Sngyo yu dedikleri gün olur. tekrar söylüyorum bu ders kitaplarında nitelikli dolandırıcılık olarak okutulacak mevzuda yer aldığım içim bin pişmanım

2. nerden bulaştık bu lanet hisseye.nisanda 2 yıl olacak.65 maliyetim var.bu gidişat da hiç hoşuma gitmiyor.30 kuruş nedir yaw....ygyo inşaatlarım durdu dedi aynı fiyattayız.....ya adam gibi sahip çıkın hissenize nedir bu ya...Avni çelik görmüyormusun 44 yıllık hissenin fiyatını.ayıptır vebaldir.......görün bunu artık...

3. Ben bunlara hakkımı helâl etmiyorum. İnsandan birazcık haysiyet olsa malına sahip çıkar, bakın ALGYO geçen ay kap ta açıklama yaptı "bu fiyatlar şirketimizin gerçek değerini yansıtmamaktadır yatırımcılarımızı korumak için hisse geri alımı yapıyoruz" diye sngyo'da yatırımcısını soymak için her türlü düzenbazlığı yapıyorlar işin en garip tarafı şirket yönetimi devekuşu misali kafasını kuma gömmüş tüm olup bitenlere karşı duyarsız. Hisse resmen serbest düşüş yaşıyor. Allah sonumuzu hayır etsin ben ümidi zaten kesdim.

4. bunun p/d degeri ne ara 17 olmus.. bunu teknik olarak aciklayacak bir arkadas var mi ?

5. Sayın whiningman, SNGYOda patronların şahsi kefaletini olmadığını bilgisini nereden görebiliriz acaba?

Tabi bu sizin tahminiz değilse, ben bankaların şahsi kefalet olmadan kredi vereceklerine pek ihtimal vermiyorum çünkü Sinpaş okadar köklü ve kurumsal bir firma değil bence...

6.  Alıntı Originally Posted by izzet Yazıyı Oku
    Sayın whiningman, SNGYOda patronların şahsi kefaletini olmadığını bilgisini nereden görebiliriz acaba?

Tabi bu sizin tahminiz değilse, ben bankaların şahsi kefalet olmadan kredi vereceklerine pek ihtimal vermiyorum çünkü Sinpaş okadar köklü ve kurumsal bir firma değil bence...
    Aralarında harcadıkları (bilerek kurban verdikleri) 3 kardeşten birinin var. Sadece tek ve en sorunlu banka ile olan durumlarını biliyorum. Genelleme doğru olmaz ama ben inanıyorum. Tezgah hazır kötü duruma karşı

7. Minareyi çalan, kılıfı uydurur.
    Bunlara çanak tutanlar, bunlardan daha suçlu.

8. Acele etmeyin black friday de bu gece 0,24 e alırsınız

Sayfa 510/782 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •