Sayfa 541/782 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Yahu ben ne dedim ki(( ne desem oldu şu bir haftada..yarında 66 yı geçerse sonraki direnç 77 diyorum (( sende benim günahıma girme...sende kaşarsın bu kağıtta benim gibi...
    Kardeşim milleti yönlendirmenin yanlış olduğunu uzun yıllar sonra edinilmiş bir tecrübe olarak kabul edersen sevinirim. Alan akıllı işi yapıyor bile demeye gerek yok. Görüyorsunuz foto ortada isteyen girer kadraja çektirir kendini, istemeyen bakar albüme uzaktan doya doya demek istedim. Neticede kendi adıma ben ölümüne mokoko oynayacağım benim satma durumum yok. Şeref yoksunu avninin namuslu ortağıyım aynı zamanda kader mahkumuyum hemde ölene kadar. İsterse batırsın, isterse yüceltsin yok hep burdayım 👍 10-tl de de burda olacağım, tahta kapanıncada. Neyse benim mevzu derin boğar sizi 😀

2. Şimdi bunun beklentisi Almanya'daki arsa satış ihtimalini ...

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tatomoto Yazıyı Oku
    Şimdi bunun beklentisi Almanya'daki arsa satış ihtimalini ...

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Almanya’daki satış olsa bile yaklaşık 40 milyon Euro deniyor. Sinpaşın döviz borcunun %1 ini ancak karşılayacağını unutmaman dileğiyle....tato kardeş. Hala anlamadınız bu hisse patron hissesi 1 trilyon kar yapsa hisseyi süründürür, 10 trilyon zarar açıklasa çoşturabilir mantığındaki ince çizgide yoğruluyor

4. Ric ediyorum sallamayın. Sallamanında bi ölçüsü olur be ya... mali tablo okumayı öğrenin..sonra mütalaa edin.. mart spk raporu. Sayfa 22..net usd borç: 100m usd, net eur borç: 183m eur...40 mil eur nun yüzde yüzü 4 milyar eur eder. Saçmasapan yazarak lafa karıştırmayın..eh ya..almanya 40m eur ya satılırsa net döviz borcu takriben nette dolar cinsinden 250m usd falan eder. Yekün borç değil. Sadece yabancı para borcu..1.616 milyar tl g.menkul stoğu var yani dairesi..onları satsa yabancı para borcu kapanır. 1.662 de stoğu...bu şirketin derdi şu an satamamak.. birde o malum lanet herif...iyi bir idareci olsa faizlerde biraz inse çok iyi nakit girer aslında...

5.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Ric ediyorum sallamayın. Sallamanında bi ölçüsü olur be ya... mali tablo okumayı öğrenin..sonra mütalaa edin.. mart spk raporu. Sayfa 22..net usd borç: 100m usd, net eur borç: 183m eur...40 mil eur nun yüzde yüzü 4 milyar eur eder. Saçmasapan yazarak lafa karıştırmayın..eh ya..almanya 40m eur ya satılırsa net döviz borcu takriben nette dolar cinsinden 250m usd falan eder. Yekün borç değil. Sadece yabancı para borcu..1.616 milyar tl g.menkul stoğu var yani dairesi..onları satsa yabancı para borcu kapanır. 1.662 de stoğu...bu şirketin derdi şu an satamamak.. birde o malum lanet herif...iyi bir idareci olsa faizlerde biraz inse çok iyi nakit girer aslında...
    Kardeşim toplam sepet döviz borcu 315 milyon dolar, 40 milyon euro luk satis yaklaşık %14 civarina gelir (kur farkından arındırılMamış hali ile ) neyse durum finansal açıdan çok parlak değil. Söylemek istediğim dişinin kovuğuna yetmez

6. Açılışta 64 gördü..bugün 66 yı kıracak inşallah. Ve 10 dakikada hacim 1.5 m. Maşallah

7.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Kardeşim toplam sepet döviz borcu 315 milyon dolar, 40 milyon euro luk satis yaklaşık %14 civarina gelir (kur farkından arındırılMamış hali ile ) neyse durum finansal açıdan çok parlak değil. Söylemek istediğim dişinin kovuğuna yetmez
    Spk raporundan sayfa gösrerek rakam veriyorum halrn 350 falan deyip tekzip ediyorsun. Şu 350 yi delillendirebilir misin? Hadi göster bekliyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Bir dediğin bir dediğine turmuyor. Bi yüzde bir dedin bi yüzde 14 diyorsun. Şimdi 315 m usd diyoesun. Gayen ne? Sallama başına para mı alıyorsun bir yerlerden? Yahu ben seni ciddiye alıyordum hep! Almayalım mı?

Sayfa 541/782 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •