Sayfa 553/782 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. 74!!! 7* yi kırsın bu bu tahta yoruma kapanır arkadaşlar. Ya arz ya semâ

2. Bugün bi 0.77 denemesi bekliyorum. Tabiki kıramaz ve geri çekilir. Ancak önümüzdeki günlere hazırlık olur.

3. 75 yaktı....!! 7* bi aksilik olmazsa çok yakın zamamda kıracak..sonrası bilim kurgu

4. 75 açtı endeks eksideyken.72 yi muhtemel kağıda verme operasyonunda taban hale getirecekler muhtemelen.

5. Çetenin 100milyon lotunun patrona maliyeti 78 kuruş civarında.
    Bu mal ellerinden güzelcene alındı..
    Üstüne 35 kuruşa basılarak tahta suyunun suyu iyice çıkarılmış durumda..
    Ben türk patronları biliyorsam bu malı 10 15 katına satılmadan operasyon bitmez..
    vestl 1 tl de patron kendine bedelli sermaye artırımı yapmış bir kaç sene sonra tahta 14 tl lere hareketlenmiş idi..
    Bu süreç aynı zamanda dolarında 2 den 7 tl ye gittiği süreç idi..
    Bugünden yarına olacak bir hareket değildir bu..
    1 den 8 e giden vestl takriben 3 sene oralarda zikzag yaptıkdan sonra 12 ye fırlamış
    oradan 6 tl lerin altına düşüp 14 lere gitmiştir..

6. Dur şimdi gundwane sen ciddi adamsın,iki lafta biz edelim. Evvela rica ediyoeum şu türkçe ni düzelt gözünü seveyim(( 0.78 i nasıl hesapladığını arkadaşlara bi anlat. Bana neden 77 deyip durdular, sen ver cevabı. vestel mali tablosu ile bizim mali tablo çol farklı. Yüksek hisse fiyatı muhtemel temettü dağıtımında yüksek meblağ demektir. Bunu vestel öder de sence bu bela zat öder mi? İhtimal veriyor musun? Birde vesteldeki mali tablonun hürriyeti ile bizim kinin hürriyeti farklı. Bilmem anlatabildim mi. Dediğin rakamlar bence hayalde. Bu fiyatların iki üç misli ni göreceğini brnde düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Dur şimdi gundwane sen ciddi adamsın,iki lafta biz edelim. Evvela rica ediyoeum şu türkçe ni düzelt gözünü seveyim(( 0.78 i nasıl hesapladığını arkadaşlara bi anlat. Bana neden 77 deyip durdular, sen ver cevabı. vestel mali tablosu ile bizim mali tablo çol farklı. Yüksek hisse fiyatı muhtemel temettü dağıtımında yüksek meblağ demektir. Bunu vestel öder de sence bu bela zat öder mi? İhtimal veriyor musun? Birde vesteldeki mali tablonun hürriyeti ile bizim kinin hürriyeti farklı. Bilmem anlatabildim mi. Dediğin rakamlar bence hayalde. Bu fiyatların iki üç misli ni göreceğini brnde düşünüyorum.
    Türkçem de ne var yahu ..

Önemli olan trendlerdir..
    2011 2012 de emlak patlaması yaşandı ama büyük sermaye FED in 2013 de bu işleri sona erdireceğini ve global dolar fırtınasının başlayacağını biliyordu.
    Nitekim dolar 1.8 den 7.20 ye gitti
    Bu süreçte sngyo dibin dibine yuvarlandı da yuvarlandı
    2011 ve 2013 de patron 2 parti 200Milyon lotu piyasaya sattı..

Bilanço falan hikayedir..
    Mal sende tahta 50 kuruş Mal patron tahta 5 tl..
    Borsada bir tek bu kural işler..

Önümüzdeki 3-5 sene içerisinde ben faizlerin 2013 de olduğu gibi 5 lere kadar düşeceğini ev fiyatlarının double yapacağını düşünüyorum..

24 faiz falan şaka gibi idi zaten..

Bu sngyo nun sakin sessiz arabistanda kurduğu birde şirketi var..Hiç haber yok..
    Bunu da zamanı gelince cepten bütün haşmeti ile çıkaracaklardır..

8.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Dur şimdi gundwane sen ciddi adamsın,iki lafta biz edelim. Evvela rica ediyoeum şu türkçe ni düzelt gözünü seveyim(( 0.78 i nasıl hesapladığını arkadaşlara bi anlat. Bana neden 77 deyip durdular, sen ver cevabı. vestel mali tablosu ile bizim mali tablo çol farklı. Yüksek hisse fiyatı muhtemel temettü dağıtımında yüksek meblağ demektir. Bunu vestel öder de sence bu bela zat öder mi? İhtimal veriyor musun? Birde vesteldeki mali tablonun hürriyeti ile bizim kinin hürriyeti farklı. Bilmem anlatabildim mi. Dediğin rakamlar bence hayalde. Bu fiyatların iki üç misli ni göreceğini brnde düşünüyorum.
    evet fchopen sana katılıyorum emlak kulisinde Ünlü emlak uzmanı Tebernus Kireççi sinpasin 2. Elde zarar ettiren veya kar ettirmeyen projelere sahip olduğunu söylemişti gundi hayal dünyasında uzun yılların intikamını almak ister gibi ama simpaş bu isi yapamaz öyle bir vizyonu yok corumlu avni nin vestel in sahibi bütün dünyaya mal satıyor vestel adiyla ,hitachi adiyla ,toshiba adiyla regal adiyla ,daha bilmediğimiz 50 değişik markayla belki sinpasin genel kuruluna gitmiştim 2015 mi neydi belki 14 saba gacirt cayın tabagindaki çayı bardağın içine döktü ve icti evinde yapsa neyse de kalite bu kadar ,daha once yaptıkları sitelerin bahçesine yeni site yapıp satmaya çalışan bir acayip zihniyet esi benzeri yok , 10 lira sinpasin hayalinde olamaz ytd tabii ki

Sayfa 553/782 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •