Sayfa 587/782 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. İnanılır gibi değil. 108 bine gidiyor borsa 82 de dondu kaldı. Sebep? Biliyoruz biz o sebebi. Malum kişinin ismini google a yazın çehresine bakın. Cevap o.

2.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Şirket kar açıklamış,mecburen sermaye artışı yapacak, lakin kağıt 82 de durdu. Hareket etmiyor. Borsa rekorlar kırıyor. O kadar belli ki hissenin tahakküm altında olduğu. Birilerinin verdiği rakamda hareketsiz duruyor. E hani cezalar? Spk? İmkb idaresi?
    Sende mızmız oldun

3. 82 kuruştan daldık bakalım.
    Bensiz bir yere gidemezdin zaten, ümüğünü sıkarım sin sin.
    Despc, brsan, gents derken hoop sngyo
    Bol kazançlar dilerim sinpaş müdavimleri
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

4.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sende mızmız oldun
    Borsanın en ucuz hissesi. Tuvalet kağıdı ...

5. islem hacimli ,gecen 10 gün oncede aynısı olmustu ,garip bir senkronızosyon var ,bir taraf bir tarafa ver gıt der gibi .
    85 ustu göstermiyor paylaşımları goren varsa kım alır satar sevınırız ,sngyo olunca konu mantık duruyor

Bugün TWITTER'da bir SNGYO analizi gördüm çok şaşırdım.

Şirketin borçluluk oranı %93
    Yani yaklaşık 400 milyon TL Özkaynağı var (ödenmiş sermayesi 873 milyon TL, diğer özkaynak kalemlerinin toplamı -473)
    Borçlarının toplamı ise 4,9 milyar TL
    Piyasa değeri 84 kuruşa göre 733 milyon TL ($ 128 milyon)

Bu şirket 2020 yılında borçlarını çeviremezse BATAR ama eğer batmaz ve ekonomi düzelir daireler satılabilirse o zaman da 5 kat değerine çıkabilir.

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by mrasen Yazıyı Oku
    Bugün TWITTER'da bir SNGYO analizi gördüm çok şaşırdım.

Şirketin borçluluk oranı %93
    Yani yaklaşık 400 milyon TL Özkaynağı var (ödenmiş sermayesi 873 milyon TL, diğer özkaynak kalemlerinin toplamı -473)
    Borçlarının toplamı ise 4,9 milyar TL
    Piyasa değeri 84 kuruşa göre 733 milyon TL ($ 128 milyon)

Bu şirket 2020 yılında borçlarını çeviremezse BATAR ama eğer batmaz ve ekonomi düzelir daireler satılabilirse o zaman da 5 kat değerine çıkabilir.

YTD
    Son 5 yıldır duyduğum en iyi yorum. Ben kumar oynamaya mecburum kalan arkadaşlara selam olsun. Çünkü kendimi kurtarma noktamın realitesi şuan 1.10 yoksa böyle bir ******** ve adi bir kağıt borsa hayatımda görmedim. Kısaca bunların alayı sakallı nitelikli dolandırıcı ve Çorumlu allah korusun bunlardan. Yattıkları yeri akrepler bassın burunlarından gelsin dense yeridir alkış tutulur. Ama nafile çoktan şeytanın avukatının ihbarnamesini imzalamış peze...ler

8. 2020 ıkıncı 6 ay ciddi düzelme bekleniyor sebeb doları dusmesı gelişmekte olan ulere para gırısı bir çok ülkede borsalar artmakta bızım gıbı sonuc ,bu atmosferden faydalanmak ıstıyeceklerdır ,yoksa 300 senetın ıcınde en edebsız olanı .belkı spekülatif kendı alır
    yada spekle hareket eder ama faydalanıcaklardır ,sermaye artısı icin vs her ne ıse taktığı zaman kazanmaya yonelik umarım .sirket batmaz bence İsterse yurtdışı yatırımcılara elindekini verir bu tur yatırımcılar çok ulusal olarak ucuza alır bekletir satar tekrar yuvasına doner kısaca hissede para dondureceklerse ortam uygun ne kadar İlerler onu bu hisse de İnanmam kimse bilsin

Sayfa 587/782 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •