Sayfa 59/782 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 465 - 472 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    aynştayn geldi kaçın
    İmdat sütçü geldi kaçııınnnn

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Alisütçü burası bu şirkette yılalrdır hissesi olan , bu şirkein çok ciddi kazığını yemiş, yöneticilerini çok iyi bilen, sahibini çok iyi tanıyan parası ellerinden alınmış kallavi küçük yatırımcılardan ibaret. belliki ucuz hisse diye atlamışsın. adama teşekküre gdelime kadar vardırdın işi. hadi muhterem...dolu forum var..istersen oralarda esprilerini ifşa et..burada espri kaldıracak ruh halinde insanlar yok..bu şirket yıllardır yatırımcısını perina etmiş ruh halişni bozmuş.. hadi güzel kardeşim..bizde seni öpüyoruz.

3. Ben de istanbuldayım 31k da bende var genel kurula gelebilirim.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by bonzos Yazıyı Oku
    Ben de istanbuldayım 31k da bende var genel kurula gelebilirim.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    310 bin mi ? 31 bin mi ? Bende 75 bin lot var. 75 k mı demeliyim ?

5. 240.000 de bende var

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Sonuc odakli bakalim demek neden espri olsun ki?
    Adamlar bu sirketi iyi yonetse zaten 5 TL olurdu fiyati. 50 kr olmazdi. Ama bu durum, 50 kr a alip 5 e satmaya engel degil.
    Ben bu hisseyi halka arzindan beri goz ucuyla takip ederim. Projelerini de takip ederim. Hatta 3-4 tanesini birebir gidip gordum, bazilarindan ev aldim, sattim vs.
    Bence marka degeri var, ozellikle korfez yatirimcisinin konut aldigi projeler yapiyor. Bunun er gec borsaya yansimasi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Sonuc odakli bakalim demek neden espri olsun ki?
    Adamlar bu sirketi iyi yonetse zaten 5 TL olurdu fiyati. 50 kr olmazdi. Ama bu durum, 50 kr a alip 5 e satmaya engel degil.
    Ben bu hisseyi halka arzindan beri goz ucuyla takip ederim. Projelerini de takip ederim. Hatta 3-4 tanesini birebir gidip gordum, bazilarindan ev aldim, sattim vs.
    Bence marka degeri var, ozellikle korfez yatirimcisinin konut aldigi projeler yapiyor. Bunun er gec borsaya yansimasi olur.
    Sütçü kardeş evet yansıması olacakta. 6 yildir yansiyamadi...yeni belalara yelken açtıkça biz yansıma felan göremeyiz. Sende dua ette Yen'i hiçbir işe giremesinler

8. dakikalar içinde 5 milyon lot işlem... hmm.

Sayfa 59/782 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •