Sayfa 599/782 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Satış fiyatı belli mi

2.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    10 yıl mi ? Şaka olarak yazdın sanırım yoksa seni em az 5 e gelse keser
    yok yok ciddiyim 10 yılı geçti diyebilirim.öyle zamanında aldıgım sonra elimizde kalan hisselerden biri.artık zararı düşünmüyorum sadece ne kadar kısa zamanda fazla satarım ona bakıyorum. sinpaş borsalıktan çıktı masada zar atıp kazanip kaybetme oldu artık

3. Kime satmış kaçtan satmış..
    Hiç bişi belli değil..
    Benim bu borsada bildiğim
    Patron alıyorum diyorsa satacaksın
    Satıyorum dedi mi de alacaksın..

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Kime satmış kaçtan satmış..
    Hiç bişi belli değil..
    Benim bu borsada bildiğim
    Patron alıyorum diyorsa satacaksın
    Satıyorum dedi mi de alacaksın..
    Umarım inandığın ironi tutar. Gemiden ilk atlayan fare yerine kaptan olmasın da ) bu hissede iken avni şarlatanının bana öğrettiği tek şey evire çevire şey etmek oldu

5.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    45 milyon lot sattı da nasıl kağıt 5 kademe yukarı gitti?
    Valla acayip şeyler oluyor,
    sabah bi panik satış gelir diyecegim ama bugünkü durum kafamı allak bullak etti.

Eger cep to cep değilse, bu malı alanlar kimin sattığını bile bile nasıl saldırdılar.
    Misal, Pekgyo patronu mal sattı geçen hafta, satarken kağıt %10-12 aşağı göçtü.

Üstelik hacım 45 milyon bile değil.
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Umarım inandığın ironi tutar. Gemiden ilk atlayan fare yerine kaptan olmasın da ) bu hissede iken avni şarlatanının bana öğrettiği tek şey evire çevire şey etmek oldu
    😂😂😂😂😂😂😂;))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    İlahi kara elmas 0,03 kuruş için kim 1-tl öder? Hani 1,43 yada 1,53 felan desen neyse.... sen bu işleri fchopen e sor sana anlatsın
    Ben ordan bırakırım üstü sizin olsun..

7.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    45 milyon lot sattı da nasıl kağıt 5 kademe yukarı gitti?
    Valla acayip şeyler oluyor,
    sabah bi panik satış gelir diyecegim ama bugünkü durum kafamı allak bullak etti.

Eger cep to cep değilse, bu malı alanlar kimin sattığını bile bile nasıl saldırdılar.
    Misal, Pekgyo patronu mal sattı geçen hafta, satarken kağıt %10-12 aşağı göçtü.

Üstelik hacım 45 milyon bile değil.
    Yarın mühim arkadaşlar...yarın 95 i kurabilir ki 95 geçenlerde kıramadı aşağıya yuvarlandı, yada sabah farklı birşey olabilir(((

8. Tanesi 1 TL den satmış.Neden 93 kuruştan değil diyenler için,alacak kişi 1tl olacağını bildiği için dur.Tahta üzerinden toplasa daha pahalı olur.Ongorum yarın 1 üstü atmasi

Sayfa 599/782 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •