Sayfa 602/782 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. 1.01 ...beyler şükür lanet seviyeyi aştı. Bundan sonrası beni aşar. Bundan sonrası Gundwane le mızmız gibi piyasacıların/spek lerin işi artık..

2. güzel yorumlarınızı bekliyorum

3. Dediklerimiz birer birer çıkıyor
    1.06 yı yakmış..
    Geçen bastığında sakin olun normak hareketler dedim di..
    İleriki süreçte bu basışların boyutları daha da artacak
    Geçen bir bankacı arkadaşım günü 6 yeni konut kredi ile kapadı..
    Delirdik şubece dedi..
    Sıfır konutlarda faiz 0.79
    hedeflerinizi düşük tutmayın
    Yıllardır sürünüyordu..
    100M lottan fazla mal alıp mızmızlanan asalakları da üzerinden 2 sene evvel attı..
    ee ne diyim artık..
    Tahtada patron dışında oyuncu yok..

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Dediklerimiz birer birer çıkıyor
    1.06 yı yakmış..
    Geçen bastığında sakin olun normak hareketler dedim di..
    İleriki süreçte bu basışların boyutları daha da artacak
    Geçen bir bankacı arkadaşım günü 6 yeni konut kredi ile kapadı..
    Delirdik şubece dedi..
    Sıfır konutlarda faiz 0.79
    hedeflerinizi düşük tutmayın
    Yıllardır sürünüyordu..
    100M lottan fazla mal alıp mızmızlanan asalakları da üzerinden 2 sene evvel attı..
    ee ne diyim artık..
    Tahtada patron dışında oyuncu yok..
    Bu adamın yazdıklarını iyi okuyun millet...

5. Özetle şunu diyor: bu kağıt artık birden 90 a da inebilir birden 1.50 y er de çıkar. İsterse 3.50 yede çıkar. İn çıkların hacmi çok artacak

6. 10 gün erken vedalaşmanın üzüntüsü ile eskiden( en az 3 yıl) kalan arkadaşlar umarım bizim acımızı da çıkartırsınız demek isterim. Dikkat edilmesi gereken ise senelerdir içini boşalttığı şirketi, uzun vadede sahiplenecek mi ? eğer sahiplenirse bir müddet seriye bağlayabilir.

7. Sağol varol mızmız. "Kanal istanbul un uçuracağı hisselerden" diye bir istihbar aldım. Bilmem doğru mu. İhlas havalandı. Qnb koptu. Sıra bunda mı acaba? Seneler sonra yüzümüz güler mi acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Sağol varol mızmız. "Kanal istanbul un uçuracağı hisselerden" diye bir istihbar aldım. Bilmem doğru mu. İhlas havalandı. Qnb koptu. Sıra bunda mı acaba? Seneler sonra yüzümüz güler mi acaba?
    Kanal İstanbul yapılırsa zaten sektorde ne kadar şirket varsa ilgili, ilgisiz hepsi faydalanır. Kısaca faydalanmayan kalmaz.
    Ancak benim şahsi fikrim Kanal İstanbul maliyet & fayda denklemi yuzunden yapılamaz. Ama en azından ha bugun yapılır ha 2 sene diyerek biraz daha zaman bile gecirilse faydası olur. Kısaca beklenti & umut guzeldir. Baksanıza arap kanallarında kanal istanbul projeli konut satislarina reklam edilmis reklamın kotusu olmaz ama bunu yapabilmemiz icin GSMH mızın 1,5 trilyon dolara gelmesi şart en erken 2030)

Sayfa 602/782 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •