Sayfa 620/782 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Kardeşim adam toplamış diyorsunuz sonrada bir silkeleme diyorsunuz insan kendi topuğuna sıkar mı ? Eğer bu saatten sonra geri gelirse bilin ki dışarda hala almak istediği ciddi manada mal olması gerekir diye düşünüyorum. Yoksa bu saatten sonra bırakın 1 doları 80 cente gelse düğün bayram. Haksızmıyım ?
    SPK nın dikkatini aşırı çekmemek..
    Vardır elbet birileri dışarıda..Onlarıda dökmek isteyebilir..
    Biraz mal kusmak isteyebilir..
    Enayi alıcı bulmuştur 1.40 1.60 arası satıp 1.20 den geri alabilir..
    Fantazi yapmak isteyen adam gördü bu gözler zamanında..Canı sıkıldığı için tabana verdi gerisin geri aldı..
    Olabilir..

Tabi tavan tavan da gidebilir ki sanırım yüzde 20 tavanda..

Bu saatten sonra herşey olabilir..

2. Çok enteresan...51.745 işlem hacminde dondu kaldı. Hareket etmiyor kapıt. Tavanda öylece duruyor. Sebebi nedir gundwane dostum

3.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Çok enteresan...51.745 işlem hacminde dondu kaldı. Hareket etmiyor kapıt. Tavanda öylece duruyor. Sebebi nedir gundwane dostum
    Bence şimdilik doyum meselesi alan da veren de doymuş gözüküyor

4. Üçümüzde bu kağıdın kadayıfıyız. Vallahi billahi böylr bir hadise yaşamadık. Normalde şimdi bi verirlerdi yüzde 9 10 la kapatırdı günü.Kağıt dondu kaldı tavanda. Kimse satmıyor malını. Patronda tabii

5.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Üçümüzde bu kağıdın kadayıfıyız. Vallahi billahi böylr bir hadise yaşamadık. Normalde şimdi bi verirlerdi yüzde 9 10 la kapatırdı günü.Kağıt dondu kaldı tavanda. Kimse satmıyor malını. Patronda tabii
    Her an bir haberle önündeki güzel günleri taçlandıracağını düşünüyorum.Bizi çok üzdü umarım gülme zamanımız gelmiştir.Zaman herşeyin ilacıymış

6. e ben hemen veriyim güzel bir haber mızmız ayıp ettin. 9 aylık net kar 46m du. Deperleme raporlarından 120m kadar net kar geliyor. Sadece 9 aylığa eklesek 160-170 oluyor. Son çeyrek karını bilmiyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    e ben hemen veriyim güzel bir haber mızmız ayıp ettin. 9 aylık net kar 46m du. Deperleme raporlarından 120m kadar net kar geliyor. Sadece 9 aylığa eklesek 160-170 oluyor. Son çeyrek karını bilmiyoruz.
    Ben daha büyük bir hbr bekliyorum mesela Frankfurt şemalarından gelen tatlı bir satış haberi yoksa biz ne bilançolar gördük kardeşim 1 cm bile yerinden oynamayan

8. Qnb,qnb lease bir kanal istanbul haberi ile ne hale geldi açın bakın. Senelerdir emdiler insanları , lakin bekleyen ihya oldu. İnşallah sıra bizdedir. Hepimiz için hayırlısı olsun

Sayfa 620/782 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •