Special Days Image
Sayfa 627/782 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by krasnodar Yazıyı Oku
    Sayın gundwane konuyu biraz daha detaylandırabilirmisiniz , şimdiden teşekkür ederim...
    ozgyo da bundan 2 sene falan önce işte Galip Ö. tahtadaki bütün malı topladı..Sonra arkada nasıl bişiler döndü ise tahtada birileri de yüklü açık yapmış tahta yukarı gittiğinde..
    Öyle bi noktaya gelindi ki açıkcılar açığa sattıkları malı yerine koymak için tahtada mal bulamayınca hem kendileri hemde açık pozda kalan aracı kurumlar sıkıştı..
    Tavan tavan günlerce gitti..Fiyat yukarı çekiyorlardı ama satan olmadığından tabi..
    sonunda spk devreye girdi..
    100.000 lotun üzerinde portföyü olanlar ile açıkcıları bir araya getirdi..
    Orada ne konuşuldu nasıl becayiş edildi durumlar bilemeyeceğim..

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ozgyo da bundan 2 sene falan önce işte Galip Ö. tahtadaki bütün malı topladı..Sonra arkada nasıl bişiler döndü ise tahtada birileri de yüklü açık yapmış tahta yukarı gittiğinde..
    Öyle bi noktaya gelindi ki açıkcılar açığa sattıkları malı yerine koymak için tahtada mal bulamayınca hem kendileri hemde açık pozda kalan aracı kurumlar sıkıştı..
    Tavan tavan günlerce gitti..Fiyat yukarı çekiyorlardı ama satan olmadığından tabi..
    sonunda spk devreye girdi..
    100.000 lotun üzerinde portföyü olanlar ile açıkcıları bir araya getirdi..
    Orada ne konuşuldu nasıl becayiş edildi durumlar bilemeyeceğim..
    Çok teşekkür ederim sayın gundwane , peki orta vadeli öngörünüz vede beklentileriniz nedir ?

3. Böyle bir yasağa rağmen 1.35 kapattı. Maşallah denir başka birşey denmez. 1.20 ler demir gibi destek oldu. Bundan ala destek olmaz herhalde. Yavaş yavaş gitsin semaya. Acelemiz yok. Şahin hızında değil, leylek misali...

4. Yasak yiyen hesaplarda kredili mal varsa, onların satışı gündeme gelecek. Eğer o malların satışında tahta düşmezse, ki ben operasyonu yapanların buna müsade edeceğini düşünmüyorum, daha da düşürecek bir durum görmüyorum. Bu operasyonun burda bittiğini hiç sanmıyorum.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1.25 milyar tl ciro..çok iyi. Buna değerlemeden gelecek karda eklenecek. Tahminen 200-250 civarında kar gelebilir. Tahmin tabii

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    1.25 milyar tl ciro..çok iyi. Buna değerlemeden gelecek karda eklenecek. Tahminen 200-250 civarında kar gelebilir. Tahmin tabii
    Bilançoya takılma Fchopen, 7 bilanço daha üst üste bu satışları yapsa bankalara olan dolar borcunu ancak kapatır. Sen dua et insallah su almanyadaki srvgyo sahip oldugu avm ve iş kompleksi satılırda holding in cebine para girer ve buna bir faydası olur.

7. Spk nın çok kısa süre içerisinde önce 1 ay sonrasında 6 ay brüt takas uygulaması bana inatlaşma gibi geldi , umarım spk tüm şirketlere ve hisse yapıcılara eşit mesafede davranır , küçük yatırımcı olarak ben verilen son kararı adil bulmadım , aynı olaylara aynı kararlar verilmelidir

8. Mesela qnb ye...kağıt 100 misli artmış. Acaba nasıl bir müdahale oldu. Aslında bakmak lazım kap bildirimlerine

Sayfa 627/782 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •