Sayfa 628/782 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon
Arama sonucu : 6252 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Bir önceki ceza da tuhaftı. Normal seyrinde giderken 30 gün vermişlerdi. Inatlasmadan çok Avni nin işi gibi geliyor. Potansiyel ky yi uzaklaştırdı, az miktarda ky yi bezdirecek. By zaten yoktu, ufak tefekler de ceza yedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    Bu hisse de ne kadar ky olabilir ki..çok çok azdır bence. Eğer çok olsaydı bu gelen yasaklamalar sonrası ciddi miktarda ky lerden satış gelmesini beklerdim. ama 1.19 larda durdu satışlar. gerçi yukarı da gidemedi sıkıştı kaldı..
    büyük yatırımcıların ise işi çok zor..elinde buyuk lotlarla kitlendiler sanırım..bi de bu yasak kalkmadan neden yeni alıcı gelsin ki tahtaya..

3. Dava mevzuu olur... kuvvetli bir ky dava açsa isabet olur. Smart a verilen tasağa bakın, qnb ye bakın.qnb yüz misli uçmuş. Sinpaş neden?

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Dava mevzuu olur... kuvvetli bir ky dava açsa isabet olur. Smart a verilen tasağa bakın, qnb ye bakın.qnb yüz misli uçmuş. Sinpaş neden?
    Şu taslaklardan birini sana zahmet Buraya bir yapıştırsan çok iyi olur

5. Anlamadım mız mız yasak yazacaktım,sen dua et ş ye basmamışım

6. Şimdi kapa düşen tebligata bakın. Bu kadar spek yasak eşşek vay adi kağıdı bitirdiler laflarının müsebbibi 9m muydu yani?

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Anlamadım mız mız yasak yazacaktım,sen dua et ş ye basmamışım
    ))))))))))))))

8.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Şimdi kapa düşen tebligata bakın. Bu kadar spek yasak eşşek vay adi kağıdı bitirdiler laflarının müsebbibi 9m muydu yani?
    7 kişi adam başı 10 ar desen yapar sana 70 milyon az para değil Fchopen tabii birde sen varsın )

Sayfa 628/782 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •