Sayfa 643/782 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Anlamadım dostum lakin almak istedim interaktiften hala yasaklı. Kalakacak herhalde kapa düşer haber. Çakallarda alttan topluyorlar. Kuyruğa girmişler takasa baksanıza. Satan yok resmen. 2 ye soluksuz gidecek diye saplam bi elemandandan yprum aldım. Yatırım tavsiyesi değil tabii canım...

2. Aykut kurşunlu diye biri 3.3 milyonunu gömdü şimdi var mı anlayan? Bugünkü kap haberi. Tavan kıracak nerdeyse? Yasağa rağmen 9m lot hacim. Tedavüle sokulan hisseler. Ne oluyor beyler?

3.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Aykut kurşunlu diye biri 3.3 milyonunu gömdü şimdi var mı anlayan? Bugünkü kap haberi. Tavan kıracak nerdeyse? Yasağa rağmen 9m lot hacim. Tedavüle sokulan hisseler. Ne oluyor beyler?
    Yasak kalkmış kardeşim ama kap ta açıklama yok harbiden ne acayip bir memleket oldu bura 🤣

4. İnternetten talimat verilemiyor, telefonla talimat verin uyarısı veriyor

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Brüt takas kalkmış diye duydum. Ne biliyim kafam karıştı

6. Bazı aracı kurumlarda lnternetle işlem yapılmış (garanti gibi), diğerlerinde ise yapılamıyor.
    Bu nasıl iş anlamadım, ne spk dan ne de şirketten açıklama var. Aracı kurumlar kafalarına göre iş yapmayacaklarına ve bugün işlem hacmi patladığında göre, yasak kalkmis görünüyor. Kalktiysa niye bazı aracı kurumların haberi yok.
    En azından seans sonunda birileri açıklama yapmalıydı.

İlk kez böyle biseyle karşılaşıyorum.

7. Çok enteresan, bir beyanat verilecektir muhtemelen. Diyelim ki yasak bir şekilde kalktı. Bu hücum niye? Hemde bu hengamda. Satışlarda takas yoktu inanılır gibi değil. Kuyruğa girmişti alışa millet. Ne oldu da bu oluyor. Kesin bir haber var beyler. Çıkar yakında

8. Takaslara bir bakar mısınız saran yok, sıraya girmişler alışta. Haydaaaaa, ne oluyor beyler

Sayfa 643/782 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •