Sayfa 656/781 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 6248 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    Listede sadece 3 yatırımcı gözüküyor -ki üçü de aynı gruba ait- 10'u nerden çıkarmışlar anlamadım. Belki de sayın HEG'in paylaştıkları dışında da vardır, bilmiyorum.

Hissede olağanüstü baskı var. Son 5 aydır şirket hakkında tuhaf kararlar (6 aylık ceza ve 3 ay sonra fiilen, sessiz sedasız cezanın kalkması) ve işlemler var. G.Kurula ilginç tipler (fonlar) katılıyor. Kağıt yerinde sayıyor. Vakıf ufaktan toplamaya devam ediyor. vs vs

Valla ben bişey anlamadım. İnsanın aklına satış geliyor ama, dünyanın krize girdiği bu zamanda, durumu hiç de parlak olmayan bir şirketi yabancılar/fonlar niye alsınlar ki ??? İlla Türkiye'den bir gyo alacak olsalar, bizimkinden daha iyi bi dolu gyo var borsada.
    dediğiniz gibi gruplar aynı isimleri farklı. bir önceki paylaşımımda üst üste binmiş fotolar.

2.  Alıntı Originally Posted by CEMCE Yazıyı Oku
    Bu elemanınki ciddi bir tahlilr benziyor. İşi bilenlerden mi acaba. Teknik grafik yapmayıda okumayıda bilmediğimden bunşekilde yazıuorum

3.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Bu elemanınki ciddi bir tahlilr benziyor. İşi bilenlerden mi acaba. Teknik grafik yapmayıda okumayıda bilmediğimden bunşekilde yazıuorum
    Teknik olarak çok sıkıştı hisse arkadaşın çizim grafiğide mantıklı ama baskının deli gibi olduğu bir hissedeyiz.

kısa da: 1.17 üstü olumlu-1.25 direnç

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Eline sağlık. Bu mühim bir mevzu. Gundwane, mızmız ,katsura ne dersiniz?
    Kardeşim değişen birşey yok yabancı payı konusunda. Boşa heveslenmeyelim. Gerçi bende kalan lot ile heveslensem ne olur ? heveslenmesem ne olur ? Sen zaten benden iyi biliyorsun bu adamların kafasında bir takvim var ama ne zaman 2 lira yaparlar tamamen kendileri biliyor. Benim bildigim tekşey yıllardır kıyma makinesi olsa ancak bu kadar güzel çekerdi insan eti. Benim şahsi fikrim Eylülden önce bir cacık olmaz, 3 yukarı 2 assagi takılır gibime geliyor. zaten kanımca seni 2 lirada kurtarmaz bunların sana tamamen helalleşmesi için 3 lira vermesi lazım ama nerdeeeee

5. Günaydın Sinpaş müdavimleri
    Batık akenr ile bizim batık aynı fiyatlardaydı,
    Akenerji nerelere geldi, bizim embesil patinaj ya-
    pıyor boyuna.

Oyun kuramıyor musun spekciğim,
    vah vah çok üzüldüm şimdi bak.
    Dökemedin demek ha, tüh...
    Ytd.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

6. Dohol ile bunun tahtasındaki şişman parmak aynı kişi galiba.
    Tavırları aynı. Ruh gibi, duyarsız, sinsi, amaçsızca tahtadalarmışcasına.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

aylık takas

8. hafta sonu mali tablolarına bakma fırsatım oldu.
    kısa ve uzun vadeli borçlarını mamul stoku ve yatırım amaçlı arsalar ancak karşılıyor.
    İleride bedelli sermaye artırımı gündeme gelebilir.
    Kredi faizleri düştü, inşaat sektörü canlanmadan ayağa kalkmamız zor görünüyor.
    Hükümet edenlerde bunun farkında.
    Bir çok şey olumsuz görünsede SNGYO ucuz kaldı sanki?

Sayfa 656/781 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •