Sayfa 658/782 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. 25 de durmadı bilr direkt 26 oldu.. bunun üstü 1.60..bu kağıdın bu aralığı boştur. Endeks aşağı salmazsa şayet. Buralara gelimce 1.60 a değer .huyudur. ama sonrası çol can yakabişir
    Dikkatli olun 1.60 da. Haaa 1 60 üstüde boştur söyliyim. Kimse bilemez ne olacağını. Grafik falan asla işlemez..

2.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    25 de durmadı bilr direkt 26 oldu.. bunun üstü 1.60..bu kağıdın bu aralığı boştur. Endeks aşağı salmazsa şayet. Buralara gelimce 1.60 a değer .huyudur. ama sonrası çol can yakabişir
    Dikkatli olun 1.60 da. Haaa 1 60 üstüde boştur söyliyim. Kimse bilemez ne olacağını. Grafik falan asla işlemez..
    tavanımız hayırlı olsun

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Şunu bir türlü anlatamıyorum. Açıklamak istedim. Üstü boş, altı boş hadisesi hisseyi götüren vatandaş için birşey ifade etmiyor. İstediği gibi doldurup istediği gibi boşaltıyor. Daha sonra bunun teknik kısmı yapılıyor. Yani tamamen algı ben bu altı üstü dolu yada boş işine hiç bir zaman katılmıyorum. Mesela biraz frene basayım 1-2 ay burada oyalatuyım dese 1.24 yada 1,25 teki mal hiç bitmez çünkü sürekli yenisini yazar
    Ama hep öyle oldu mızmız.. 130 160 arasında mutlaka 1 60 a değdi. Biliyorsun sende..

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    25 de durmadı bilr direkt 26 oldu.. bunun üstü 1.60..bu kağıdın bu aralığı boştur. Endeks aşağı salmazsa şayet. Buralara gelimce 1.60 a değer .huyudur. ama sonrası çol can yakabişir
    sayın whiningman çok haklı.
    Bu kağıtta teknik, temel, boşluk hepsi hikaye.
    Aha tavana gidiyor dersin, bakmışsın taban olmuş.
    Şurayı geçsin tavan dersin, orayı haftalarca geçemez.
    vs vs vs
    Yani bizler tamamen Avni'nin insafına kalmış zavallı ky'leriz.

5.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Ama hep öyle oldu mızmız.. 130 160 arasında mutlaka 1 60 a değdi. Biliyorsun sende..
    evet ama ne kadar tehlikeli oldugunuda defalarca can yakarak ispatladı her seferinde bu sondur hadi yukarı artık diyorsun sonra hoopp başladığın yere geri dönüyor umarım bu kez yanıltır beeee. eğer bu atmosferde yanıltmazsa dahada işim olmaz bunda kendi adıma

6. aynen katsura beni çok kamasutra pozisyonlarına soktu bu namussuz

7.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    evet ama ne kadar tehlikeli oldugunuda defalarca can yakarak ispatladı her seferinde bu sondur hadi yukarı artık diyorsun sonra hoopp başladığın yere geri dönüyor umarım bu kez yanıltır beeee. eğer bu atmosferde yanıltmazsa dahada işim olmaz bunda kendi adıma
    E yazdım yukarıda zaten dediğini. 160 can yakabilir yazdım. Mızmız okumuyon mızmız!

8. Kuşlu sitede herkes bişeyler çiziktiriyor, gelsin "yükselen üçgenler", gitsin "fincan kulp"lar, golden crosslar.
    Hepsine gülüp geçiyorum.

Derseniz ki bu kağıttan beklentin ne ?
    Avni'nin şapkadan tavşan çıkarması.

Son 1 aydır kağıtta olağandışı bir baskı var.
    Avni isteseydi son 15-20 günde esen gyo rüzgarı ile kağıdı 2'ye çıkarır, ordan milletin kucağına verirdi.
    Tam zamanı tam fırsatıydı. Böyle fırsatlar 3-5 yılda bir gelir.
    Yapmadı. Niye ? Bilmiyorum.
    Daha büyük bir planı var diye düşünmek istiyorum.
    Yoksa orta ve uzun vadede ümit vadeden bir kağıt değil Sinpaş.

Not: Genel kuruldaki yabancı fonlar ise başka bir hikaye, onu hiç anlamış değilim.

Kişisel düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sayfa 658/782 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •