Sayfa 665/782 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Sene başından beridir iyi bir performans sergilemiş hisse. Birqz evvel mahmud çelik söyledi...ne diyeceğimi bilemedim

2.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Sene başından beridir iyi bir performans sergilemiş hisse. Birqz evvel mahmud çelik söyledi...ne diyeceğimi bilemedim
    Tek korkum vakıf biraz bu fiyatlardan millete çaktırmadan çakıyor malı elimize vermesinler 10 yıllık senaryo olmasında

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Tek korkum vakıf biraz bu fiyatlardan millete çaktırmadan çakıyor malı elimize vermesinler 10 yıllık senaryo olmasında
    80 den topladığı malu 1 30 dan mı verecek. Niye sıksın bacağına mızmız. Sen de bazen garip işler yapiyosun Kızıcam bak!!!

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    80 den topladığı malu 1 30 dan mı verecek. Niye sıksın bacağına mızmız. Sen de bazen garip işler yapiyosun Kızıcam bak!!!
    Senaryo 10 yıllık nasıl korkmayayım. Ortam öyle ki şeker un hepsi var ne duruyorsun helva yapsana diyoruz ama hep ekşimiş elma yedirdi. Ondan diyeceğim yoksa en az 2,5 olmazsa yazıklar olsun geçirdiğimiz zamana ben işin ne 1,5 da ne de 1,7 sindeyim az lotum var ama ahım var 2,5 diyene kadar burdayım

5.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Senaryo 10 yıllık nasıl korkmayayım. Ortam öyle ki şeker un hepsi var ne duruyorsun helva yapsana diyoruz ama hep ekşimiş elma yedirdi. Ondan diyeceğim yoksa en az 2,5 olmazsa yazıklar olsun geçirdiğimiz zamana ben işin ne 1,5 da ne de 1,7 sindeyim az lotum var ama ahım var 2,5 diyene kadar burdayım
    Son 5-6 yıldır GYO'ların bu kadar öne çıktığı bir dönemi hatırlamıyorum.
    En iyisinden en uyduruğuna, en küçüğünden en büyüğüne kadar hepsi gitti (bizimki hariç). Gitmek için bahaneleri vardı.

Patronun böyle bir dönemde malı 1,30'dan elden çıkarması ne akla ne mantığa sığıyor. Son 1 ayda, kağıdın yularını hafif gevşetseydi kağıt şimdi 2'leri geçmişti, yuları bıraksaydı 3'lere yol alıyordu, kendisi kökleseydi şimdiki fiyatı kimbilir nerelerdeydi.

Gerçi seni çok iyi anlıyorum. Adam geçen 10 yılda akla ziyan o kadar iş yaptı ki, hiçbir şeye güvenemez olduk.

6. Seni beni bırak. Adamın öz kardeşi yeter deyip çekti gitti..böyle bir adamdan bahsediyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    Son 5-6 yıldır GYO'ların bu kadar öne çıktığı bir dönemi hatırlamıyorum.
    En iyisinden en uyduruğuna, en küçüğünden en büyüğüne kadar hepsi gitti (bizimki hariç). Gitmek için bahaneleri vardı.

Patronun böyle bir dönemde malı 1,30'dan elden çıkarması ne akla ne mantığa sığıyor. Son 1 ayda, kağıdın yularını hafif gevşetseydi kağıt şimdi 2'leri geçmişti, yuları bıraksaydı 3'lere yol alıyordu, kendisi kökleseydi şimdiki fiyatı kimbilir nerelerdeydi.

Gerçi seni çok iyi anlıyorum. Adam geçen 10 yılda akla ziyan o kadar iş yaptı ki, hiçbir şeye güvenemez olduk.
    Ben bu hisseye girdiğimden beri vakıfda ki malı takip ediyorum. Ne zaman popoları sıkışsa oradan borç kapatacak şekilde eser miktarda çakıp duruyor malı. Umarım son çakışları olurda toplar. Ky ve büyük balıkların elinde toplam 45 milyon lot kaldı hatam olabilir ama 5 yıllık kişisel tecrübeme dayanarak söyledim.

8.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Seni beni bırak. Adamın öz kardeşi yeter deyip çekti gitti..böyle bir adamdan bahsediyoruz
    Ölümle şaka olmaz ama halkısın adamı bile bitirdiler artık ne hesapları varsa )

Sayfa 665/782 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •