Sayfa 676/782 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Seni aldığım güne lanet olsun. Allah senide kahru perişan etsin be adam. Bu kadar insanın hakkıyla ahirete göçmek... üstelik bu adam mütedeyyin. Aklım almıyor arkadaş. Bu para nasıl bir illet...
    keşke azda olsa bucim alsaydın be kardeşim

2. Şaka fibi... deli gibi ky den mal topluyorlar. Doymuyor 68 gösteriyor ki oradanda toplasın. Olacak şey değil. Millette veriyor ekmeğe yağ sürüyor. Tek bir ky kalsa, oda brn olsam da inad edip beni de beklesen vermicem malımı. Aklına sok bunu

3. Vakıftaki kağıtlara sahip şahıs, sen bunu üç günde 2 yapar mısın yaparaın senin için oyuncak. Yap elimdekileri vereyim sana. Cuma akşamına kadar vakit var.

4. Bu saatten sonra 2 ile ucuza satıyorsun kendini kardeşim.
     Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Vakıftaki kağıtlara sahip şahıs, sen bunu üç günde 2 yapar mısın yaparaın senin için oyuncak. Yap elimdekileri vereyim sana. Cuma akşamına kadar vakit var.

5. Sende benim kadar iyi biliyorsun bu adi herifi. 2 yi görünce fena basar mı basar. Yapar bunu. Borsa 135 olsun yine yapar.

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Sende benim kadar iyi biliyorsun bu adi herifi. 2 yi görünce fena basar mı basar. Yapar bunu. Borsa 135 olsun yine yapar.
    Yine de bunca yıl bekleyip reelde doğru düzgün kar etmeden satmak zoruma gidiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Sende benim kadar iyi biliyorsun bu adi herifi. 2 yi görünce fena basar mı basar. Yapar bunu. Borsa 135 olsun yine yapar.
    ****lik var bunun hamurunda çeksene elini, kıracan mı belimi ? yaptırabilir adama ama madem bu kadar savaştın ölümüne mokoko yap bu ******** e benimde hırsımı al diyesim geliyor ancak ters birşey olsa kendimi affetmem bu yüzden karar senin kardeşim.

8.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    ****lik var bunun hamurunda çeksene elini, kıracan mı belimi ? yaptırabilir adama ama madem bu kadar savaştın ölümüne mokoko yap bu ******** e benimde hırsımı al diyesim geliyor ancak ters birşey olsa kendimi affetmem bu yüzden karar senin kardeşim.
    Açıkça söylemek lâzım. Böyle bir o çocuğu henüz Dünya'ya gelmemiştir....

Sayfa 676/782 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •