Sayfa 687/782 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    sen yapma bari fchopen 1milyon lot var diye sağlam satış mı oluyor ? tahtacısı 1 verir 2 daha yazar 73 ten sonrada çıkartacaksa kendi yazıp kendi cizecek arada bizim gibi 3-5 figuranda trene binip iner hepsi o
    Maksadım son cümlende ...arada... dan sonraki kısım

2. Ben beklerim sıkıntı değil
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    3-4 belki ama bu münafık asla ama asla 7-8 e getirmez bu hisseyi bilesin
    Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ibrhm14 Yazıyı Oku
    Ben beklerim sıkıntı değil

Sen zaten kendini kaybetmişsindir 10 yılda lafım sana değil sen bekle beklemem desen ayıp olur 10 yılın hatrına )

4. Sakın 1 71 çıkartmayın. Sakın ha... ulan aşşağlık adi herif. Ölmeyeceksin değil mi hjiç?

5. Mızmız, muazzam bir bedelli furyası var. Bedelli beyan eden kağıt uçuyor. Bu beyan eder mis sence... e tabi kendi bacağına sıkmış olur malumun vakıf...

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Mızmız, muazzam bir bedelli furyası var. Bedelli beyan eden kağıt uçuyor. Bu beyan eder mis sence... e tabi kendi bacağına sıkmış olur malumun vakıf...
    bence çok zor bedelli yapması ama şunu bilesin ben bundan bir cacık olmayacağına eminim spek i biraz daha yukarı sürerse ben kaçacağım. şirkette elle tutulur bir şey yok gırtlağa kadar dolar borcu geçen gün torunları dinlemedin mi ? adam da para gani ama bu sene kar mar yok stoklar eridi ancak kazancın tamamından fazlası kur farkına gitti diyor.

7. Hele ki 75 i kuvvetli falan kırarsa üstü bomboş bilesiniz. Tarihinde görmedi buraları. 75 üstü artık farklı boyut

8. Sen öyle san 2.10 u bile gördü . Halka arzıni yani halka irzini bilemem belki daha yukaridadir
     Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Hele ki 75 i kuvvetli falan kırarsa üstü bomboş bilesiniz. Tarihinde görmedi buraları. 75 üstü artık farklı boyut

Sayfa 687/782 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •