Sayfa 692/782 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Öf pöf sıkıldım, kur farkları hariç 100 kar diyorsun 450 zarar çıkıyor, ay böyle mi atılır ,ayyy ne uyuz şeysiniz, nalaaaan al şunu başımdan"diyorsun, 6 aylıl mali tablo sayfa 3 finansal giderler 602m TL!! kur farklarıda bunun içinde.. rica ediyorum biraz okuyun,bu borsa işi size göre değil, biraz zeka ister, okuyun, bi de omega 3 alın biraz, burayı da meşgul etmeyin. Hadi bakem hadi

2.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Öf pöf sıkıldım, kur farkları hariç 100 kar diyorsun 450 zarar çıkıyor, ay böyle mi atılır ,ayyy ne uyuz şeysiniz, nalaaaan al şunu başımdan"diyorsun, 6 aylıl mali tablo sayfa 3 finansal giderler 602m TL!! kur farklarıda bunun içinde.. rica ediyorum biraz okuyun,bu borsa işi size göre değil, biraz zeka ister, okuyun, bi de omega 3 alın biraz, burayı da meşgul etmeyin. Hadi bakem hadi
    sayın fchopen, Oguz çelikdemir benim bildiğim borsa konusunda çok tecrübeli bir isim, sizin yaşınızı bilmiyorum ama siz misket oynarken oguz çelikdemir borsada tezgahtan belki hisse alıyordu..hisse netinde 2000 li yıllararın başında ilk üyelerinden diye biliyorum...yazdıklarınız hoş olmamış
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3. Evet arkadaşlar artık başka bir boyuttayız. Bunun sebebi nedir bilinmez? Nereye kadar gider bilinmez. 3. Çeyrek çok iyi gelecek o yüzden mi? Sanmam. Bedelli yapacakta o sebeple mi çıkartıyor? Sanmam çünkü malın yüzde 80 i kendisinde,cepten cebe olur. Bu arada 77 olan tedavüldeki sahipliği 80 oldu. Kendide buralardan topluyor. Eeee neden çıkartıyor. Bence cevabı usd grafikte. Kendide çok zararda. Belli fiyata kadar çıkartıp boşaltacak. Bilen bilir kendi 0 70 lerden 100m falan topladı. Gundwane yazdı yukarı. Anlayan anlar artık. Burada şu husus var. 7 lere kadar çekmesi lazım ki kendi de usd bazda başa başa gelsin. Ama bu seferde pd/dd kopar. Şu an bile 17 lere geldi. Bu sebeple sermaye artırmalı. Bedelli yapsa, e yukarıda yazdığım gibi. Ta nakit sermaye artıracak tada servetle birleştirecek.

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar artık başka bir boyuttayız. Bunun sebebi nedir bilinmez? Nereye kadar gider bilinmez. 3. Çeyrek çok iyi gelecek o yüzden mi? Sanmam. Bedelli yapacakta o sebeple mi çıkartıyor? Sanmam çünkü malın yüzde 80 i kendisinde,cepten cebe olur. Bu arada 77 olan tedavüldeki sahipliği 80 oldu. Kendide buralardan topluyor. Eeee neden çıkartıyor. Bence cevabı usd grafikte. Kendide çok zararda. Belli fiyata kadar çıkartıp boşaltacak. Bilen bilir kendi 0 70 lerden 100m falan topladı. Gundwane yazdı yukarı. Anlayan anlar artık. Burada şu husus var. 7 lere kadar çekmesi lazım ki kendi de usd bazda başa başa gelsin. Ama bu seferde pd/dd kopar. Şu an bile 17 lere geldi. Bu sebeple sermaye artırmalı. Bedelli yapsa, e yukarıda yazdığım gibi. Ta nakit sermaye artıracak tada servetle birleştirecek.
    Yalın ve temiz bir analiz yapmışsın. Bence de birleşmekten başka yolu yok. Bundan elimde kalmadı ama srvgy dan çok küçük bir miktar var. Herşey gönlünce olsun eski ortak

5. Sağolasın kadim ortak... özelden yazışalım..

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Sağolasın kadim ortak... özelden yazışalım..
    tamamdır......

7. Hergun usul usul hupletiyorlar kağıdı.
    Bi gün Vakif, bi gün yabancı (bıyıklı da olabilir) üçer beşer piyasadan tırtıklıyorlar. Son 10 gündür ozellikle bakıyorum takaslara, diğer kısmında en az 700-800 bin fark var. Bu bazan 2-3 milyonu geçiyor.

Servetin birkaç günlük hareketine de bakınca, Avni mutfakta biseyler pişiriyor gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    Hergun usul usul hupletiyorlar kağıdı.
    Bi gün Vakif, bi gün yabancı (bıyıklı da olabilir) üçer beşer piyasadan tırtıklıyorlar. Son 10 gündür ozellikle bakıyorum takaslara, diğer kısmında en az 700-800 bin fark var. Bu bazan 2-3 milyonu geçiyor.

Servetin birkaç günlük hareketine de bakınca, Avni mutfakta biseyler pişiriyor gibi.
    Katsura kardeş pişireli çok oldu da, herkes bekliyor ne servis edecek diye ? Kol böreğimi ? yoksa Izgarada lüfer mi ? Offf canım çekti sabah sabah

Sayfa 692/782 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •