Sayfa 71/782 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 561 - 568 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    kar falan yazamaz, raporlarda görünen senede sattığı zaten toplam 100-200 tane daire on tane projede, yıllık ortalama 80 milyon lira sabit pazarlama gideri vırt cırt diye uçuruyor, satamadığı daireler var onlarca yüzlerce, bunların aidatlarını kendine ait site yönetim şirketine takır takır ödüyor.

yüksek kar gelirse büyük süpriz olur. 3 tane projesini teslime başlamış. ama kaçını sattığı muğlak.
    o zaman çomolokkoya devam:
    https://www.youtube.com/watch?v=7o8nUKFRtj4

2. bunu anca manupulasyon kurtarır getirecek 1-2 liraya herkesi susturacak. kar açıklayacak, dalga geçer gibi beyan ettiği dağıtabilirin %20 sini dağıtırım beyanını değiştirecek, arabistanda ofis kuruyorum orayla ilgileniyoruz demişti, oradan gidip büyük bir iş alacak, bist100e tekrar girecek. bunlar olursa belki bir hadise olur yoksa millete çakmaya devam.

3.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    bunu anca manupulasyon kurtarır getirecek 1-2 liraya herkesi susturacak. kar açıklayacak, dalga geçer gibi beyan ettiği dağıtabilirin %20 sini dağıtırım beyanını değiştirecek, arabistanda ofis kuruyorum orayla ilgileniyoruz demişti, oradan gidip büyük bir iş alacak, bist100e tekrar girecek. bunlar olursa belki bir hadise olur yoksa millete çakmaya devam.
    şu anda yaşadığımız şey manipülasyon zaten, kağıda adam gibi alıcı yok çünkü şirket serbest piyasa kuralları ile işletilmiyor ve büyük yatırımcılar elleşmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    şu anda yaşadığımız şey manipülasyon zaten, kağıda adam gibi alıcı yok çünkü şirket serbest piyasa kuralları ile işletilmiyor ve büyük yatırımcılar elleşmiyor.
    yukarı yönlü hareket çekecekse anlamında konuşuyorum yoksa zaten varlığı grafiğinden bile belli.

5. bugün bi halt olmuş bizim uyuz eşşeğe

ilk defa satış kademeleri boş,
    eskiden bir kademede 3 milyon satış olurdu
    son 1 haftadır ilk 2 kademeye toplam 2 milyon koyuyorlardı
    bugün 3 milyonla tavan yaptırabilirsin

hacimli alışlar var, ilginç, hisseyi bilmesem hayra yoracağım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    yüksek 0,71
    son 0,70/071
    +6,06%

7. . 1 lot 0.71 e parmak atmış pis pala

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    069 dan yaklaşık 5m lot satış olmuş su ana kadar
    Son düzenleme : azaz; 04-05-2017 saat: 15:55.

Sayfa 71/782 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •