Sayfa 740/782 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. )))))))))))

2. Sanatkar bu herif, belli oldu

3.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Sanatkar bu herif, belli oldu
    Şu sanatı nasıl icra adiyor 1-2 cümle ile anlatsan memnun olurum. Ben mahrum büyüdüm bu sanattan bir türlü anlamıyorum. hani baziları saatlerce bakar bir sürü anlam çıkartır ya, ben eksiğim bu konuda

4.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Şu sanatı nasıl icra adiyor 1-2 cümle ile anlatsan memnun olurum. Ben mahrum büyüdüm bu sanattan bir türlü anlamıyorum. hani baziları saatlerce bakar bir sürü anlam çıkartır ya, ben eksiğim bu konuda
    Şöyle oluyor; birkaç hafta aynı fiyatta tut, insanları bezdir, sonra 2-3 gün iyi prim yaptır, sonra yine bezdir. Bu arada işi tekniğe de uydur. Farkında olmadan bir bakmışsın kağıt çok yukarlarda.

5.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    Şöyle oluyor; birkaç hafta aynı fiyatta tut, insanları bezdir, sonra 2-3 gün iyi prim yaptır, sonra yine bezdir. Bu arada işi tekniğe de uydur. Farkında olmadan bir bakmışsın kağıt çok yukarlarda.
    Ağzna sağlık. Yukarılara azar yazıyor. 5 kademr altına yığıyor ama aynı zamamda alışta karşısınada yığıyor. Süper dengede tutuyor. Ky de senle mi uğraşıcam diyor alışta bekleyenle avlıyor. Kağıt dengede kendi kontrolünde grafikte flama içinde. Tam manasıyşa bunu yapıyor kaç gündür

6. Alış satşın iki mislinden aşağı pek olmuyor. Lakin kademelerle oynuyorlar deli gibi mal topluyorlar. Çol güzel dengede tutuyorlar.

7. Alış satışın bir ara dört misli oldu ama kağıt 76 da. Hadif çekiyor ssatışı 78 gösteriyor. Bi boşaltıyor. Tekrar 76 ya yığıyor. Deli mal topluyorlar.

8. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 740/782 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •